Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a "pali sok csajt megtolt:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "pali sok csajt megtolt: menű csajnál ribanc" pont ugyan olyan mint a "csaj szűz: király, férfi: lúzer kocka"?

Figyelt kérdés

Próbáltam összesűríteni a lényeget, de az alapelv:

Sokan folyton kérdezgetik, hogy miért van az, hogy ha egy pali sok csajt megdug az menő, de ha egy csajon sokan átmentek az ribanc?


Férfiaknál:

Miért van az, hogy lánynál királyság a szüzesség pasinál ciki.

(Itt mist lehet kötekedni, de a csajok 90% akár rendes akár nem furcsán néz egy húszon felüli szűzre (valaki ad esélyt de legtöbben nem), de most nem ez a lényeg).


A kérdés irányultsága ugyan az, hogy folyton lovagolnak a két nem előnyein ill hátrányain (Ez lehet szarul lett megfogalmazva)?


2012. aug. 10. 11:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Az egész szarul lett megfogalmazva :D Úgyhogy lényegtelen. Én szeretek az lenni ami vagyok, minden előnyét kihasználom, a néhai hátrányok meg nem zavarnak, hiszen mindenki megtapasztalja azokat.
2012. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%

Hallottad a kulcsos viccet nem?

Na akkor a női változat:

Az 1 jó cerka amit kihegyez 1 hegyező nem?

Úgyhogy fogj 1 kardhalat és döfködd a pasikat :D

2012. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
én egyiket sem ítélem el. mindenki azt csinál amit akar.
2012. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a kérdést, szerintem ez a szexuális és erkölcsi szerepek miatt lehet. Tehát a férfi feladata, hogy nyomuljon, erőltesse a dolgot, tehát akkor sikeres, ha ez sikerül neki. A nő feladata meg ellenállni, lepattintani a támadók nagy részét, tehát neki meg ez jelenti a sikert.

Ez el van vonatkoztatva, nem szó szerint értendő, de ez lehet az alapja.

2012. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
48%
Már látom előre, hogy 3 oldalon keresztül fognak a megfogalmazásodon lovagolni.... egyébként ezeket az előnyöket és hátrányokat a mai napig nem sikerült megoldani, szóval csak remélhetjük, hogy majd most itt jön A Megvilágosodás egy hozzászólás formájában!
2012. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

az a menő amiben munka van,

a nőnél munka van abban, hogy ellen áll a napi 10-20 jelentkezőnek ( már ha olyan körökben mozog vagy olyan)

a férfinak abban van munka, hogy becsajozzon...

ugyanis a nőt bármikor bárki megdugná

de a férfinak nem ilyen könnyű ágyast találni, abban munka van

szal ha a férfinak ez nem sikerül balfsz

ha a nőnek tul sok sikerül, ribnc

érted?

2012. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez már százszor lerágott csont....,mindenki úgy éli az életét ahogy akarja,sz@rjál mások véleményére!
2012. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%
attól,hogy néha egyéjszakás kalandjai vannak egy nőnek néha, attól még nem ribanc. hadd élvezze az életet, nem mindig kell párkapcsolat, de igényeik a nőknek is vannak, bármilyen meglepő fiúkák.
2012. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
51%

van egy kulcs (férfi), ami minden zárat kinyit. Elég jó kulcs, nem? :D

És van a zár (a nő), amit minden kulccsal ki lehet nyitni...

csak mellékesen, lány vagyok :D

2012. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

11:45


hegyezős változatot ismered? :)

akkor jó egy hegyező,ha sok ceruzát kihegyez, nem csak egyet;)

2012. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!