Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy ha az ember...

Miért van az hogy ha az ember egyéni, akkor a " (n) agymenők" kiszúrják és cikizik? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval már régóta cikiznek ezek az én elnevezésem szerinti "nagyemő vagyok 18-ig aztán mikor munka kéne megyek az utcára mert még csak 5.-es vagyok általánosban" (és tényleg így van sokszor) eddig nem foglalkoztam velük, mert nem vagyok az a mindent magamra veszek típus, DE már kezdek kiborulni, nem amiatt hogy mit mondanak, hanem amiatt, hogy mennyit mondják és már a kisvárosban (ahol élek) nem találok egy csajt, mert ezek a vad*armok minden hül*eséget terjesztenek rólam, ami nem is igaz.

ilyeneket mondanak hogy büdös b*zi meg ááh mittomén, mondom nem figyelek rájuk, nem is az érdekel hogy ők mondják hanem az hogy már mindenki mindent hall rólam.. És ez 2 nyo*orék (előre bocsánatot kérek) BÜD*S CI*ÁNYNAK köszönhetem... -.-" akik "menők"..


Bocsi ha kicsit összevissza írtam :) szerintem érthető :)


És mit tehetnék ez ellen esetleg?


A helyesírásért ha van valami hiba bocsi gyorsan írtam.. meg dugig vagyok indulattal...



2012. aug. 9. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem cigók lennének,azt mondanám verd meg őket,de így..bírni kell sajnos.Régen én is így voltam,de kigyúrtam magam,és azóta félnek tőlem:D
2012. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugi néha én is kiállnék a tetőre és gépágyúval lelövöldözném az arra járó ilyen cigányokat :)
2012. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mivel c*gányok,megverni sem érdemes őket,hisz lehet hívják a tesókat,de ezt te azt hiszem jobban tudod.

Ha jobb megoldás nincs,használd az úgynevezett vonzás törvényét,és próbáld bevonzani,hogy ne terjesszenek rosszat rólad.


[link]


Itt tudhatsz meg a vonzás törvényéről többet.

2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. ezt megnézem ;) már töltöm is le a könyvet netről. kíváncsi lettem. :)
2012. aug. 9. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Lássák azt, hogy ha még egyszer cikiznek, akkor megvered őket, lássák rajtad az agresszivitást! Velem is így volt eleinte az új suliban, de azóta nem mernek az agymenők hozzám szólni, amióta megvertem az egyik okoskodót!
2012. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!