Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mennyire fontos az, hogy egy lánnyal sok mindenről el tudjatok beszélgetni? És ha igen, miért? 20l

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fontos lényeg a lyuk
2012. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos.Hogyhogy miért? Talán mert unalmas lenne életem szerelmével egész nap csöndben ülni mint két dísztök..16/F
2012. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos.Ha nem lehetne vele beszélni,akkor lényegében egy lő guminő lenne akit csak dugni lehetne.
2012. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell sok mindenről beszélgetni,de ha kevés is a téma mert mondjuk szótlanabbak mindketten,akkor is az egyetértés a lényeg,ha igazán szeretik egymást akkor csendes időben is egymásra vannak "hangolódva".
2012. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fontos, de ennek igénye a férfiakban később, kevésbé jelenik meg, mert kb 80 százalékkal kevesebbet beszélnek, mint a nők. Ami nem jelenti azt, hogy tartalom is kevesebb van benne, egész egyszerűen a nők sokkal több szóban szeretik kifejezni magukat.

Ezért van az, hogy szex után fekszik a párocska, és a pasi annyit mond, hogy "isteni volt", míg a nő elmeséli a fél életét, de az ő mondandójának is az a konklúziója, hogy állatijó volt a szex.


24/N

2012. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,mert ha nem lehet vele beszélgetni,akkor csak szexelni,és ölelkezni,meg ilyesmiket lehet vele csinálni,ami egy idő után kevés.De értelmes dolgokról is tudjunk beszélgetni,meg szép(vagy csak elfogadható külsejű),meg nem ribanc,meg én kellek neki= ilyen nincs.
2012. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövidtávon semennyire, hosszútávon viszont elengedhetetlen, mert vmivel ki kell tölteni a maradék időket is.
2012. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!