Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, akivel imádok beszélgetni. Szerelmes nem vagyok, de félek, hogy az leszek. Ő az elején megmondta, hogy csak barátság. Fontos nekem és nem akarom elveszíteni. Nem bírnék ki még1 csalódást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudod hogy ő nem akar komoly dolgokat, innentől téged nem érhet csalódás. Az élet szép:)
2010. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj lassanként közeledni hozzá. Sztem. Tudod, az ő véleménye is változhat ahogy egyre jobban megismer téged. Lehet 1 idő után még ő is beléd fog szeretni. Vagy legalábbis kellően közel kerültök 1máshoz, mikor is már ő is bele mer gondolni esetleg vmi többe. Sosem lehet tudni! ;)


"életművész"

2010. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok esetben alakult már ki barátságból szerelem, legalább szabadon fogjátok megismerni egymást gátlások nélkül. lényeg ne nagyon mássz rá, feltéve ha még nem volt szex és ez friss kapcsolat. Ha volt már szex akkor kicsit más.

Nade, maradjatok barátok ne izgulj, ráadásul ő mondta nem te, szóval ne izgulj ezen. biztos kedvel szeretne megismerni, szereti veled tölteni az idejét, szeret veled beszélgetni szeret megérinteni, ennyi. Majd kialakul, ha később megváltoznak az érzései mert többet vagytok együtt, és beléd habarodik azt ugy is észreveszed majd mert , máshogy fog rád nézni máshogy fog megérinteni.


Ha meg nem lenne több akkor meg lesz egy igazi normális barátod. És hogy ha találtál egy ilyen igaz barátot akkor azt javaslom tartsd meg és ne engedd el. Egy igazi barát az elviseli a hülyeségeidet, örül annak ha jó kedved van és segít ha baj ér, és az ilyen barát örökké barát marad.

2010. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!