Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilikon vagy természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilikon vagy természetes cicit szeretitek?

Figyelt kérdés
Nekem kicsi 70/B de szép kerek meg feszes szóval nem csúnya csak a méret zavar és gondolkozom rajta hogy megcsináltatom ha lesz rá pénzem ti megcsináltatnátok? és a pasikat melyik vonzza inkább? nem tűnnék ribancnak ha műmellem lenne?
2012. aug. 10. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

elég gyakran elrontják a mű melleket, és nem hiszem hogy pont magyarországon vannak ügyesebb sebészek...

nagy természetesnél nincs jobb, de ruhában úgyse mondja meg senki :D

csak ha valami torzság lesz ( mert szerintem itt magyarországon nem lesz szép munka)

akkor ne hisztizz utána..

2012. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak szép legyen! A természetes és a szilikon is lehet nagyon szép vagy nagyon gáz! Egyébként nem a szilikontól lesznek rib.ncok, hanem attól, ahogy viselik!
2012. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
isten őrizz h azt a szép kis kerek feszes cicid elbaltázd.. ;) 33f
2012. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem, ha szép.


Ha tényleg nagyon zavar a méret, és sehogysem tudsz megbékélni vele, és a későbbi gyerekvállalás, egyéb körülmények hatásait is végiggondolod, csináltasd meg.


Szép, de pici mell ne zavarjon. A nagy mell izgatóbb, és még több pasi rád fog gerjedni, de az ágyban jó lesz az a cici, ami most van. :)

2012. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
60%

Műmell, az, persze...


Egy nőnek legyenek igazi mellei, én se műf.sszal megyek az ágyba...

2012. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar műtesd meg mert inkább legyen normál méretű mint egy kicsi.
2012. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi az! Nehogy megcsináltasd! Könyörgöm! :) Én a kisebb melleket szeretem, esküszöm. Eddigi barátnőimnek is kicsi, de szép, formás melleik voltak. Imádok velük játszani! Ne rontsd el magad, Te így vagy egész! :)
2012. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: többet kell, hogy masszírozzák és akkor megnő :) Ha már nagyot akarsz!
2012. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!