Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan szedjek le képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szedjek le képeket lányokról? Akikről van egy csomó kép? (többi lent) (kamu face)

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nem vagyunk nagyon jóban és azzal a kamu profillal szeretnék vele összejönni.és utána elmondani neki hogy ki is vagyok..akkor hátha összejövünk,de nem tudok olyan oldalt amin van egy csomó lány és annak a lánynak van egy csomó képe. Volt egy ilyen oldal régebben hogy kor szerint voltak csoportosítva a lányok és lehetett komikat írni de már nem tudom hogy mi a neve annak az oldalnak.Pls segítsen aki tud!

2012. aug. 10. 15:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
ne ciganykodj mond a szemebe hogy szereted
2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valami pedomaci a neve annak az oldalnak..xddd
2012. aug. 10. 15:18
 3/15 anonim ***** válasza:
édes jó istenem, hogy a hülyeség miért nem fáj
2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hát b@zdmeg magad h ilyet akarsz csinálni egy pasival! ennyi a véleményem:D
2012. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te sem vagy normális!Miért akarsz kamu facet csinálni?Szerinted ha kiderül,hogy nem is igaziak a képek,majd nem fog elküldeni a francba?Dehogyisnem + oda lesz a barátság is!Idióta tini pics@
2012. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Én is így csináltam egy kamu facebookot ... De csak kíváncsiságból hogy a barátom meg e csalna ... de mikor elmondtam neki hogy én vagyok az utána meg csak veszekedtünk azt 4 év után vége lett ...
2012. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogyha ezt fogod csinálni,akkor a végén csak még jobban megutál..hidd el nekem,tapasztalatból írom.;)

Ajánlom neked ezt a cikket:

[link]


Így csak elásod magadat az ő szemében,hidd el.

2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nem ott él ahova jár iskolába én meg ott élek ahol az iskola van így nem találkozunk..:( és szeptemberben majd jön egy (gyönyörű) lány az osztályába..szóval még szeptemberig össze kéne barátkoznom vele..
2012. aug. 10. 15:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? 10 vagy 12?
2012. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 hozzászólónak a választ..megfogadom.
2012. aug. 10. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!