Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

18 éves és első látásra "nagy guru", tele van célokkal, nagyon jóképű, magas,barna szem, fekete haj és egyedi markáns férfias arca van, szokott edzeni ami már látszik a testén is. Elképesztően meggyőző és le tudja venni a nőket a lábáról és elég könnyen befolyásol másokat.

VISZONT, a srácnak soha nem volt csaja, még szűz, soha nem gondoltam volna róla legmerészebb álmaimban sem és azt hittem hazudik, de utánajártam és tényleg nem feküdt még le senkivel, de talán még nem is csókolózott, a barátai szerint (akikkel 14 éves korában megszakította a kapcsolatot) zárkózott a srác és a mostani osztálytársai szerint szinte nem jár sehová, Elképesztően meggyőző és megmondja a tutit, igazi vezér alkat, de mélyebb barátságokat nem alakít ki, de higgyétek el nem az az antiszoc srác aki ül egy sarokban, hanem társasági és szinte minden szavát inni lehet.

Lány vagyok, de kíváncsi vagyok mit gondoltok, mert ekkora ellentmondással pasi téren még nem találkoztam.



2012. aug. 10. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl szép, hogy igaz legyen ... :/ :)

19/L

2012. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és sztem lehet normális pasi. lehet h válogatós és lehet h nem voltak igaz barátai v stb.
2012. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira jól néz ki, és mégse volt még nője, akkor nem is akar.
2012. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
honnan ismersz kérdező? pontosan engem írtál le csak idősebb vagyok.
2012. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
sanszos h meleg.
2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nála heterobbal még nem találkoztam :DD
2012. aug. 10. 16:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Hű bmeg!

Olyan mint én,azzal a különbséggel,h én már nem vagyok szűz:D


Megnyugtatlak, NEM meleg!!!!


Egyszerűen csak ilyen. Kritikus,és nem minden tetszik neki. Amolyan flegmatikus.


Bizonyára sok pénze van,mármint magamból kiindulva,mert nekem van bőven,és ezért a legtöbb ember utál engem,ami egyébként rohadtul nem érdekel.:P

2012. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És akkor mi van,hogy szűz?

Én is az vagyok,pedig vertem már be jó pár arcot!

2012. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Elég furán hangzik nekem is, hogy ekkora ellentmondás van :O

Mert a leírás alapján bármikor találhatna lányt, de akkor ezek szerint nem akar? Lehet direkt azért nem jár bulizni meg ilyen helyekre, mert nem is akar semmiféle kapcsolatot kialakítani.


Amúgy ha "elvileg" még nem is csókolózott egyáltalán, akkor miből gondolod, hogy "heterobb", mint a többi ember?


18/L

2012. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"mármint magamból kiindulva,mert nekem van bőven"


Apucinak jól megy? :D

2012. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!