Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek rám csúnyán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám csúnyán a nők, mikor jól megbámulom a kitett csöcseiket?

Figyelt kérdés
Belehalok annyira nem bírom felfogni hogy miért teszik ki teljesen (mellbimbóig) a melleiket hogyha zavarja ha megbámulják! Akkor minek teszi ki???
2012. aug. 10. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És te meg nézegeted másét..najó..pasik, nem akarok róla tudni, se vitázni
2012. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát mi úgy látjuk, hogy ami nem eladó, azt nem tesszük ki, de ők úgy, hogy ha van, és szép, akkor mindenkinek látni kell... én sem értem, hogyha kiteszi, akkor miért baj, ha megnézzük... bár még senk nem szól amiatt, mert megnéztem magamnak, de látom vannak ilyenek :D
2012. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
igen.. azért mert nem kellenének barátnőnek, még odasandíthatok sunyin:) megbizonyosodom róla milyen erkölcstelen.. mormogom az orrom alatt, "hogy hogy képzeli ez " :) najó nem
2012. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nem szoktam kirakni.Van egy barátnőm aki folyton kirakja, mutogatja a melleit és mondja nekem, hogy zavarja, hogy lesik a pasik, de közben meg tetszik neki, hogy bámulják.Szóval azért rakják ki, hogy lessék, de letagadják, nehogy k.rvának mondják őket, de valójában azok.
2012. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
nem rakom ki tudatosan a melleimet, de ha egyszer 40 fok van, nem fogok ballonkabátot felvenni. másrészt meg ilyen felsőket gyártanak manapság. én pl trikókat veszek. attól még nem vagyok k*rva.
2012. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy azt mondja, hogy zavarja ha megnézik a melleit, nem jelenti azt, hogy ez így is van. Örülnek neki, azért pakolják ki, hogy sok elismerő pillantást (szót) kapjanak.

Neked meg külön gratulálok hogy van barátnőd és más csajok csöcseit nézegeted, remélem a barátnőd vonalzóval járkál...

2012. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!