Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt, de miért hazudott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de miért hazudott?

Figyelt kérdés

Az egész story-t ott kezdeném hogy 9 és fél hónapja voltunk együtt. Osztálytársak vagyunk (de naponta csak 2-3 közös óránk van), elkezdtük a 9-dik osztályt és rá 2 hónapra összejöttünk. Minden szép és jó volt, de egy idő után elkezdtek furcsa dolgok történni, pl.: mai napig nem mutatott be egy haverjának sem, alig párszor mentünk el együtt szórakozni, elfelejtett felhívni amikor megígérte stb.

Aztán elkezdődött a nyár én elmentem edzőtáborban, előtte megígérte hogy fel fog hívni minden nap, nem tette, akkor írtam neki egy sms-t hogy "köszi h felhívtál stb..." akkor felhívott mondta hogy elhagyta a telefonját és bocsi, én akkor ezt elhittem neki. Amikor hazajöttem táborból barátnőm (ezután hívjuk Julinak) pasija rám írt h miért szakítottunk, de nem szakítottunk, aztán ráírtam Julira és barátomra hogy mit kevernek, Juli azt mondta h találkozott martinnal amíg táborban voltam elmentek inni 3-an és barátom akkor azt mondta neki hogy megunt, és azt szeretné h vége legyen, barátom azt mondta hogy nem unt meg és h ez hülyeség, és hogy szeret, én barátomnak hittem, hiszen ha nem szeretne akkor miért mondaná?! Ezután is nagyon jól elvoltunk barátommal, és Julival is mondhatni kibékültünk.

Tegnap egy rossz érzettel keltem, és rájöttem hogy be tudok lépni Juli facera, elolvastam az üzeneteit amit barátommal beszélt és kiderült hogy ők a hátam mögött kavartak, találkozgattak, és barátom szerelmet vallott Julinak (akinek amúgy van barátja), és azt is megbeszélték hogy ez maradjon kettejük közt, amúgy amikor kavartak akkor Juli épp nem volt együtt pasijával, amikor újra összejöttek minden abbamaradt, az után már nem találkozgattak csak beszélgettek mint haverok.

Aztán tegnap találkoztam barátommal és rákérdeztem h mi van Julival azt mondta: semmi, nem tud róla semmit. Aztán elkezdtem elmesélni neki azokat amiket olvastam és továbbra is csak azt mondogatta hogy ő nem tud semmiről, nem csinált soha ilyet. Aztán meg akartam neki mutatni a beszélgetésüket, de furcsa véletlen azok a szaftos részek kitörlődtek... ezután sem mondott el semmit elmentem vele buszmegállóba bevártam barátnőmet és otthagytuk. Azóta letörölte magát faceról, nem írt nem keresett. De én ma elmentem hozzá vissza vittem neki valamit ami az övé csak nálam maradt és írtam neki egy 3 oldalas levelet, nem volt otthon szóval csak a postaládájába dobtam be.

A kérdésem az lenne hogy ha tudja hogy én tudok az ő kis titkukról akkor miért tagad tovább, és miért játssza az ártatlant?



2012. aug. 10. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, tinikori szarkavarás. Hagyd, bulizz, szexelj, majd huszonévesen állapodj meg. Hallgass az öregekre!
2012. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert egy alattomos gerinctelen féreg. A bnőd pedig egy kva..hagyd ezeket a p*icsába, megérdemlik h 20 évesen kiégett szrok legyenek, akikben majd senki nem bíz.

Én azt tenném, hogy világgá kürtölném mekkora ********* ...de te ilyet ne tegyél, csak én vagyok ilyen aljas..

A pasikban meg ne csalódj, nem mind ilyen;)

2012. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is le a kalappal, hogy nem sírsz rísz nyavalyogsz utána, hogy mennyire szereted blablabla !

Jól tetted, hogy vissza vittél neki mindent és zárd le az egészet, ne foglalkozz eztán se a barátnőddel se a sráccal !

Nem volt benne annyi gerincesség, nem tisztelt meg azzal, hogy eléd áll és azt mondja, vége , ennyi volt ... akkor tojd le , és ahogy az első mondja, élvezd az életet ! Ilyet találsz bárhol !

SOk sikert !

2012. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem hogy 15 éves gyerekek miért mennek el inni? o.O


Egyébként hagyd őket a francba! Azt sem érdemlik meg hogy hozzájuk szólj.

2012. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott cseszted el, hogy ragacskodni akartál. De legalábbis benne volt a levegőben.

És sokan itt cseszik el később is.

2012. aug. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Még egy olyan kérdésem lenne, hogy érdemes lenne-e beszélni vele sulikezdés előtt, hogy ne legyenek gondok akkor amikor találkozunk?
2012. aug. 17. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!