Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, mondtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, mondtam, hogy tetszik, amit jól fogadott, hogy megkérdeztem, lehet e udvarolni. Amit elutasított hogy van barátja, meg hogy jegyesek, gyűrűt nem láttam és köszönte meg az udvarlást. Szimpinek talált, jelei voltak. Vajon igazat mondott?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, kérlek igazat mondjátok. Vele alaszom vele ébredek, fülemben cseng a hangja, fejemben újraélem a beszélgetést, mintha épp most történne. Az a különös, hogy szeretkezni is szeretnék majd vele, de ez most nem elsőrendű, fontosabbnak érzem a közelségét, érezni illatát, a lány melegséget, a kedves hangját hallani.

Annnnyira aranyos, hogy minden percben csak rá gondolok.


Leírtam volna a teljes esetet de kevés a hely...



2012. aug. 10. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

szánalmas vagy

ennyire nehéz a felfogásod, idióta?

meg is válaszoltad magadnak a kérdést

2012. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés... ha azt mondta, hogy barátja van, az nem lett volna elég a "kikosarazáshoz"? Kellett még a jegyes is? Lehet, hogy még az eljegyzés csak most lesz. Szerintem igazat mondott.
2012. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ha lerázott lerázott nem tökmindegy van e valakije valójában??? Ha akarna valamit nem koppint le azzal h jegyese van....

Hány évesek vagytok amúgy???

2012. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

25 és 30 között mindketten, egyetemisták.

A kérdésnél 250 karaktert enged, erről ennyit, a válasz vége viszont nem illik rám.

Egyébként pont azért nem zaklatom, mert mi van ha mégis jegyes. De beszéltem Nő! ismerősökkel, és szerintük is jobb ha hagyom, ők is normálisan álltak hozzá. Tudod az a helyzet, ilyet még nem éreztem, és ez NEM a dugásról szól. Ráadásul, gyakran találkozunk és beszélgetünk, érdekes, ő azóta sem sértődött meg. Mindössze 2 értelmes válasz jött. Azokat köszönöm szépen. Ez rámutatott arra, hogy mennyire értelmetlen ide írni. Csák Ányos, téged meg kb. 14-re saccollak. Ha majd rájössz miért, akkor kb. megélted a 25-30. évedet. Akkora talán lesz annyi tapasztalatod, mint a 2. válaszadónak. Neki pedig még egyszer köszi!

2012. aug. 12. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:

20 vagyok


és nehéz a felfogásod

a leírásban viszont nincs karakterlimit, oda kifejthetted volna

2012. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hm, lehet, hogy nehéz a felfogásom. Ettől eltekintve még igazad is van, mert ott tényleg nincs limit, de gondolhatod, nehéz felfogásommal és akkor pont nem ezzel voltam elfoglalva. Viszont, a korodat nem tudod idősebbek előtt letagadni, az hogy miért majd megérted, mert elég intelligens vagy hozzá, csak ne menőzz annyira, nem áll jól. PM-ben elküldöm, hogyan igazoltam le a gyanúmat ezzel kapcsolatban.
2012. aug. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!