Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na az a bajom hogy van 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na az a bajom hogy van 1 barátnőm de mellette viszont nagyon tetszik 1 lány mit csináljak? Én 15 éves vagyok a barátnőm is 15 és aki tetszik 14 éves

Figyelt kérdés
Akivel most járok azzal nem mindig találkozom 1 hónapban 1-szer 2-szer de már régóta megvagyunk sokszor szakítottunk de még mindig együtt vagyunk. Ám aki megtetszett azt mindennap látom és eléggé szimpatikus normális még nem volt barátja de ez mellett nagyon bevállalós és jókat szoktunk beszélgetni a lány tudom hogy többet érez irántam mint barátság és elhatároztam magamat hogy szakítok a barátnőmmel érte de mindig visszamentünk egymáshoz. Az aki tetszik azzal mostanában nem annyira találkoztunk a barátnője azt mondta hogy nem szeretne velem lenni mert nincs kedve ahoz hogy elvagyunk udvarolgatok neki amikor van barátnőm neki ez szarul esik amit el ismerek de gondolom az is szarul esik neki hogy már kérdezték hogy járunk-e erre azt mondta nem mert van barátnőm és utána aznap került is.

2012. aug. 10. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a sulira koncentrálj.
2012. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ribanc vagy!Ja bocs most nézem fiú vagy.Akkor mindent bele,csald meg a barátnőd.
2012. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem akarom megcsalni de alig tudunk találkozni a lánnyal meg bármikor tudnék és sokszor szakítottunk de ha meg szakítok vele akkor meg neki lesz szar hogy ilyen hamar szerzek 1 új lányt
2012. aug. 10. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Válaszd a másikat, és legyél individualista egy kicsit. Ne érdekeljen mostani barátnőd érzései, hogy mit fog érezni, hogy ilyen hamar van más. Már nem olyan, mint régen és kész. El kell fogadni, nem is tudtok találkozni, gyerekek vagytok még... A közelebbi. Nincs értelme egymás idejét pazarolnotok.

F/16

2012. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy 16 éves mondja a 15 évesnek, hogy gyerekek vagytok még :D ez jó :D

amúgy meg ha nem érzed jól magad a barátnőddel akkor szakíts vele és jöjjetek össze a másik csajjal...ennyi... mit kell ezen túlkomplikálni?

2012. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a régi visszakönyörgi magát nem hagyja amikor szakítottunk jobban mondva szünetet tartottunk folyamatosan irkált azoknak a lányoknak akikkel voltam hogy hagyjanak békén stb..... Nem annyira szeretném hogy rászálljon arra a lányra aki tetszik de komolyan ki az aki szeretné?
2012. aug. 10. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobban koncentrálj a sulira, és könyörgöm használj vesszőket a szövegben! 15 évesen már illene tisztességesen fogalmazni. Egyébként meg dönts úgy, ahogy neked jó, de kicsit nyivákolásnak tűnik az egész, szerintem magad sem tudod mit akarsz...
2012. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne törődj vele!!

ha a másik lánynak tetszel és tényleg akar vmit, akkor neked hisz és nem az exed hülye beszólásai miatt fog otthagyni

szedd össze magad és légy "férfi" már ha lehet ilyet mondani egy 15 évesnek :)

2012. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy szerelmes a jelenlegi barátnődbe, akkor szakíts vele...
2012. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, sokan nagyon könnyen, szerelem nélkül jönnek össze mással. Ha szerelmes lennél a barátnődbe, nem kéne más, nem érdekelne. Te is túl könnyen jöttél össze a barátnőddel, talán csak divatból, h ha másnak van, legyen neked is, meg h legyen kit ölelgetni, de valójában bármelyik lány szinte megtenné a helyében neked.

Így nem sok értelmét látom a kapcsolatotoknak. Sokan csinálják ezt sajnos, nem várják meg az igazit, a szerelmet. mondjuk nem csoda ha 15 évesen még nem találtad meg, mert van aki 25 évesen se találta még meg. nem kéne annyira kapkodni, nem ciki, ha még nincs senkid 15 évesen :)

2012. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!