Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet, h szándékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet, h szándékosan tette ezt a két nő?

Figyelt kérdés

Eddig életemben kétszer fordult elő, h azt vettem észre, h a csaj akit nézegetek az levágta, h lábfetises vagyok és mivel én se voltam számára közömbös ezért direkt jobban láthatóvá tette a lábfejét.

Egyrészt azért gondolom, mert a lányok szerint előnyös külsővel rendelkezek másrészt meg olyan egyértelmű volt, h vonaton ülünk, egymással átlósan egy-egy négyes ülésen, kis szemezgetés, aztán miután megnéztem a lábát is fogja, leveszi a papucsát,saruját aztán felrakja a székre és valahogy láthatóan nem zavarja, h oda-oda figyelek.

Volt már veletek ilyen srácok?esetleg lányok csináljátok ilyet?



2012. aug. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván szándékosan csinálták. Megismerkedhettél volna velük szerintem.
2012. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem lehet, van barátnőm, de ettől meg érdekel a dolog, mert na, azért nem hétköznapi számomra egy ilyen történés.

Egyébként szerintem csak az elsővel lehetett volna valami, mert mikor leszállunk a vonatról láttam h még mindig néz meg az apja jött ki érte.

A másik inkább csak élvezte, h vonzónak találom, de odamentem volna tuti elzavar, vágom már az ilyet:D

2012. aug. 10. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdezed, hogy szándékosan tették-e amit... De az írásodban már az van, hogy direkt láthatóvá tette... Érted?

2012. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, akkor úgy írom, h úgy tűnt.

Ezért szeretném, ha valaki írna valamit, h tapasztalt e már hasonlót.

2012. aug. 11. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert én is tapasztaltam már ilyet:).
2014. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!