Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kéne álmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kéne álmaitok nője vagy álmaitok kocsija között akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Én a nőt.Egy haverom meg a kocsit én nem értem őt kettőnk közül ki a normális ha szabad ilyet kérdeznem.
2009. nov. 29. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos én vagyok a normális.

A barátod csak nem találkozott még olyan nővel akit szeretett. Vagy meleg. Hát én álmaim nőjét választanám.

És annak meg lenne álmaim kocsija.

2009. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
a kocsit - az majd "meghozza" a nőt :)
2009. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egy r34es skyline nem felesel... se egy m3mas bmw... szal kocsi, azzal lehet nőzni
2009. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a kocsi nem csal meg nem ver át nem hauzdik :-) viszont ha vigyázol rá egy maradandó érték ami hasznodra is válik , kocsi kellene nekem is
2009. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre az utakra alom auto??Inkabb egy massziv labu no!!
2009. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kocsit...
2009. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
álmaitok nője se csal meg és hazudik....
2009. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kocsi. Nem valószínű, hogy meg tudnám venni. Vigyáznék rá, és kitartana életen végéig.


Álmaim nője, már nem biztos, amúgy sem vagyok ilyen csöpögős, "jajtevagyéletemértelmeannyiraszeretlek" stílus. Ilyen kocsival meg nem is kell félnem puncihiánytól.

2009. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én a kocsit, hozná utána a sok kis prostit, akik csak a pénzre mennek, de egy estére, egydugásra elég. Álmaim nője meg hamar rémálmaim hője lehetne.
2009. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

:D úristen

hát éljetek a kocsitokkal:D

remélem vicceltek

2009. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!