Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből szerintetek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szerintetek lehet barátnőmnek valami baja? Szóljak neki?

Figyelt kérdés

Vagy kb két éve mivel egy kisvárosban lakok nem egyszer összefutottam egy 35 éves nővel hol az utcán, hol a boltban aztán mindig ment a szemezés.

Egyszer egy bárban is összefutottam vele, akkor is le se vette rólam a szemét, de mivel ott volt a férje így nem közeledhettem.

Iwiwen írtam neki végül, mondom az lesz a tuti, de a férje elolvasta az üzeneteit így jött a levél, h feljelent bla bla.

Nem foglalkoztam vele, a nő azóta is nézeget, de valahogy kevesebbet is találkozunk.

A lényeg pedig, h ez a nő tanárnő egy suliban, ahová most megy a barátnőm tanulni és tartok tőle, h valami zűr lesz.

Megtudja, h kinek a barátnője és akkor lehet pikkelni fog vagy francia tudja.

Elmesélnem barátnőmnek egyébként a sztorit?



2012. aug. 10. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy a MILF-ekre buksz..
2012. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmeséleheted, de benne van a pakliban, hogy ki fog dobni. Én sem nézném jó szemmel, ha a barátom mással szemezne meg írna neki iwiw-en. Nem vagyok féltékeny típús, de zavaró lenne.

Nem hiszem, hogy megtudja, hogy kinek a barátja, a tanárok általában nem azzal foglalkoznak, hogy kivel járnak a tanítványaik.

2012. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem voltunk együtt.
2012. aug. 10. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
így már más. De nem hiszem, hogy rájönne, hogy kivel van együtt és odáig tuti nem menne el, hogy ezért szivatni kezdje. Kéne legyen hozzá elég esze, hogy ne akarjon ilyesmibe keveredni.
2012. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivan??? Ez kamu kérdés. Marhára nem világos ám...

Pl.: Ugyan mi a büdhös francért jelentene föl a férje? Ránéztél a feleségére, az kemény...

Nézeget, de keveset "találkoztok"... miért, eddig találkoztatok szándékosan egyszer is?.. Ha nem, akkor csak véletlen az egész és jelentéktelen.

Egyáltalán mi itt az "ügy"??

2012. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!