Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett mára divat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett mára divat az, hogy valaki meleg?

Figyelt kérdés

Régen ez nem volt divat, főleg nem mutogatták magukat nyilvánosan. Gondolok itt arra, hogy felpakolják a b*zi képeiket az internetre, így akarnak népszerűek és divatosak lenni, örömmel mesélik azt, hogyan létesítettek egy másik férfival szexuális kapcsolatot a westend wc-jében... stb...

Pár éve még nem voltak ennyien. Azt hiszik ez a divat és a trendi? Nem értem... Ha így haladunk 50 év múlva már gyerekek se fognak születni, mert mindenki bi lesz vagy meleg...


2009. júl. 21. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek gyerek? úgyis rengeteg ember van a földön akik feleslegesen élnek!
2009. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idáig is voltak melegek csak nem hozták nyilvánosságra mert nem volt elfogadott.ÉS nem csak a pasik azok ha nem sok csaj is...Én ismerek melegeket vannak barátaim is akik olyanok.ÉS nem mondják el h mikor kivel létesítenek szexuális kapcsolatot...és attól még ugyan ugy jó barátok,nem is látszik rajtuk h melegek.
2009. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem azokra gondoltam, akik melegek szimplán és kész... hanem a sok fiatal 14-16 évesre, akik ezt azért csinálják hogy menők legyenek és "reklámozzák" magukat.
2009. júl. 21. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát..tinédzserkori dolog ez. A hetero fiúk, ilyenkor mikor még nincs kialakulva a személységük,és még éretlenek nővel való szexuális kapcsolatra,sokkal nyitottabbak a másik nem felé. és ezen viccelődnek is a neten..de egy idő után kinövik,és már a tényleges melegek maradnak melegek.
2009. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan börtönbe jutnak, és ott igyis, úgyis mellegek lesznek, ha 1 évnél tovább vanak bent!!
2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem nem. ők nem melegek. csak úgy néznek mi , mintha azok lennének.

hogy miért menő ez manapság?

mert ez tetszik a csajok egy nagyon felszínes, üresfejű és egyszerű rétegének. az értelmesebbek meg halálra röhögik magukat rajtuk, és azt mondják hogy ha ezek az emberek pár év múlva visszanézik magukról ezeket a képeket, el fognak süllyedni szégyenükben.

L/19

2009. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal több a leszbikus, sokkal bátrabbak is, és simán, nyilvánosan is marha bevállalósak tudnak lenni. Főleg a fiatalabb korosztályban.


A divatolás pedig egyszerű: liberalizmus szüli. Mit vársz? Az iskolában nincs TANÍTÁS, NEVELÉS. Nálunk a szünetben mindig ment az anyázda, és ha voltam oly' gyarló, hogy rájuk szóltam, még én voltam a rohadt gyökér... a tanár természetesen meg minden esetben inkább lapult, mint az a bizonyos a fűben.

Ha nincs nevelés, nincs tartás se. Ennyi.


Semmi bajom a homoszexualitással, toleráns ember vagyok, de mindennek megvan a maga helye. (a magánéletben)

2009. nov. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!