Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Ti fent vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti fent vagytok társkeresőn/társkeresőkön, vagy chat oldalon/oldalakon?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a neve,címe ,és bevált-e ?

2012. aug. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy a nagy világ és eddig bevált elég jól, igen.
2012. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt egy pár és nekem nem jött be.

21/L.

2012. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ezentúl én is inkább élőben próbálok ismerkedni, csak még azt nem tudom, hogyan. Lány voltam.
2012. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok és nem is leszek, az egyszer biztos:D Szerintem időpocsékolás. 24F
2012. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem 7/F
2012. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha bizony voltam fent mindegyik kategóriában,de az még az idétlen korszakomban volt,most 25 évesen már tudom hogy többet nem lépek be ilyen oldalakra.
2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én igen, szerintem jó, ha nem kifejezetten azért vagy, mert üldözöd a nagy Ő-t fáradhatatlanul.

Én csak beszélgetni használtam.

F

2012. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na én írok azért egy pár kereső oldalt is, amiket kipróbáltam. Megjegyzem a tapasztalataim szubjektív véleményen alapulnak, tehát mindenkinek más...

Szal. eddig a Randivonalon, Csajok és pasik illetve a Love.hu-n voltam fenn. Mindhárommal az a baj, hogy fizetős. A Csajok és pasik oldallal az a baj szerintem, hogy ott olyan régi felhasználók is vannak, akik azóta már foglaltak, de még mindig nem törölték le magukat. A randivonal egész jó, de ott mindenért fizetni kell. Love.hu pedig, hát... fura volt nekem.

Összességében egyik sem jött be. Bár egyik oldalon sem voltam fenn túl sokáig.

2012. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csakhogy a társkeresőt nem beszélgetésre találták ki....pont ezért nem működnek.
2012. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9,

Dehogyisnem, volt olyan is, ahol be lehetett jelölni, hogy mit szeretne: "laza kapcsolat, ismerkedés, tartós, stbstb."

Én mindig ha volt ilyen az ismerkedést jelöltem.

Ha lett volna olyan, aki 100%-ig megfelelt volna, akkor nem lettem volna semmi jónak az elrontója.

2012. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!