Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Leírjátok a gondotokat és kb. így :

-Elvileg szép vagyok,de ezt nem én gondolom így, többen mondták!

-13 éves vagyok, de érettebb a koromnál, ezt többen is mondták már!

-Helyes vagyok, vagyis többen is mondták már.

-Jófej vagyok vicces és kedves,vagyis többen mondták már.

-Többnek nézek ki,mint ahány éves vagyok,ezt többen mondták már,gondolom igazuk van.

-Mások szerint szép a szemem..

Most komolyan ennyire adtok mások véleményére? Miért írod bele a kis történetedbe,ha te nem gondolod így? Ha leírod,hogy magad szerint szép/helyes/jófej/kedves vagy. Senki sem néz egoistának, nem árt,ha tisztában vagy önmagaddal. Rohadt idegesítőek már ezek a mások szerintes megfogalmazások!!


2012. aug. 12. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudják mit jelent pontosan amit írnak, vagyis kérdeznek, és csodálkoznak ha nem olyan választ kapnak amit kérdeztek...


Tiszta politika, ott is ez megy beszélnek össze vissza kérdeznek össze vissza, eredmény nincs, de az emberek szopnak...

2012. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl. azért írom azt, ha írom, hogy többen mondták már/ mások szerint, stb., mert lehet, hogy Te pont olyan vagy, aki azt gondolja, hogy nem egoizmus és csak tisztában van önmagával, de nagyon sokan a hozzászólók közül nem így gondolják. Ezért én inkább odaírom, hogy ebbe legalább ne tudjanak belekötni. Amúgy a többiek lehet azért csinálják ezt, mert nem akarnak beképzeltnek tűnni. De nem tudom, ez csak egy tipp volt. :)
2012. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem szánalmassan hat vissza:-)
2012. aug. 12. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
én is szép vagyok, többen is mondták már, az anyukám, meg a nagymamám is azt mondta, akkor bizti úgy is van, nem? :D
2012. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!