Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik. Ti mind így csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Ti mind így csináljátok? Rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés
Barátommal minden oké, mikor együtt vagyunk, de ha egy nap nem találkozunk alig hív (inkább én hívom), mintha nem akarna beszélni velem. Tényleg erről lehet szó? Vagy ez valami pasis dolog?
2012. máj. 15. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy taktika, mert ha hívna téged, akkor te neked már nem lenne elég vonzó. Ez van. :)
2012. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátom pont ugyanezt csinálja. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2012. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez olyan pasis dolog hogy abban a percben mikor hívod pont a másik csajjal van, nem lehet mindig veled, másra is kell időt szakítania ez így természetes.


86/F

2012. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. irtó idióta taktika.

2. kiváncsi lennék a barátod válaszára. :P mióta vagytok együtt?

2012. máj. 15. 22:05
 5/13 anonim ***** válasza:
így van taktika és nem pasis dolog hanem a nők kezdték ezt először :D remélem nem kell közhelyekkel jönnöm hogy "az irányít egy kapcsolatot akit kevésbé izgat a dolog" és ezt a pasid pontosan tudja
2012. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nocsak...akkor nekem is taktikázni kell, úgy áll a helyzet.
2012. máj. 15. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell minden nap beszèlni.èlj ès hagyd a màsikat èlni
2012. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Panda Péter ***** válasza:
ezt embere válogatja. mikor távkapcsolatban voltam, napi szinten beszéltem asszonypajtással, de amikor huzamosabb ideig voltunk egy városban, akkor nem feltétlenül. nem kell állandóan egymáson csüngeni, az csak megfolytja a kapcsolatot. sőt, szerintem nincs is gázabb, mikor egy pár nem tud elszakadni egymástól, és egyfolytában hívogatják a másikat, lecsekkolják, meg telehányják szerelmes nyállal az FB falát.
2012. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha te felhívod, ő minek hívjon?

Nem, nem pasis dolog, én pont ettől mentem a falnak az egyik exemnél.

Minden áldott nap felhívott, pedig minden nap személyesen is találkoztunk, majd lehordott, hogy én miért nem hívom.

Én a részemről nagyon nem igénylem az egész napos nyáladzást, főleg telefonban nem.

2012. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy taktika. Egyszerűen nem kíváncsi rád. Gondolom még gyerekek vagytok és nem is történik annyi minden az életetekben, hogy minden nap legyen mondandótok.
2012. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!