Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ebből még lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ebből még lehet komolyabb dolog?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy sráccal aki nagyon megtetszett,folyton Rá gondolok.. de elég érdekes a dolog mivel ő Szegeden lakik én pedig Nyiregyházàn.. folyton azt mondja.hogy neki nem akadály a távolság és hogy majd megoldjuk valahogy. a probléma az,hogy ő nagyon jó pasi és tuti,hogy találna magának Szegeden is sokkal jobb csajt mint én,mert hát én teljesen átlagos vagyok szerintem.. mondjuk az is lehet hogy csak szórakozik velem.. de egyébként már hetekóta kapcsolatban vagyunk facebookon.. és úgy is ir mintha járnánk.(szivem,kicsim,szerelmem..)

16/L


2012. aug. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már élőbe?
2012. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az aggodalmad.

Mi van akkor ha pont az ilyen "átlagos" lányt szeretne szeretni mint te!


Szerintem túl sokat stresszel-sz ezen feleselgessen.

2012. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk..de már többször is irta,hogy nagyon szeretne.
2012. aug. 12. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem kicsit furcsa hogy még nem találkoztatok és ilyeneket ír h szivem, ezt nem bántásból mondom félre ne értsd!! Szeritem minél hamarabb találkozzatok és ott minden kiderül.. amugy ő hány éves?
2012. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17éves. és köszönöm a válaszokat:)
2012. aug. 12. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem fiatalok vagytok még egy komoly távkapcsolathoz.

egyébként én is voltam hasonlo helyzetben anno.

megismerkedtem online egy fiúval aki az első perctől fogva irogatta,hogy találkozzni akar! csakhogy mi is 250km-re laktunk egymàshoz (Budapest-Debrecen). sok időbe telt de végül is fel jött Pestre. előben is tetszett azt mondta hogy én is neki igy megprobàltuk.. 3hónapig voltunk 'együtt' és összesen 4x találkoztunk utánna közölte,hogy összejött egy debreceni kiscsajjal és azóta se beszélunk. ekkor én 17éves voltam. ő pedig 19.

amúgy tényleg furra hogy már most úgy szólit,hogy szerelmem!

2012. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!