Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet komolyabb dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, unalomból felnéztem egy oldalra, ahol elkezdtem beszélgetni egy 8 évvel idősebb sráccal. Nagyon jól alakulnak a dolgok, bár még nem találkoztunk (remélem hamarosan erre is sor kerül) de nem telik el úgy nap, hogy legalább egyszer ne beszéljünk neten vagy telefonon. A vonzalom meg van, de a barátaimat aggasztja ez a dolog. Van közöttünk pár év és elég nagy távolság, ezért azt tanácsolják, hogy ne menjek bele ebbe a dologba és ne is találkozzak vele. Csak magamat hitegetem, hogy ez jó lesz, de a távolság miatt nem fogom bírni és a kor is bezavarhat majd. Ezzel ellentétben nekem elég komoly szándékaim vannak a sráccal és remélem, hogy komolyabbra fordul az ügy.

Ti mit tanácsoltok?

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak?


2012. júl. 26. 19:27
 1/2 anonim válasza:

A korkülönbség nem biztos, hogy probléma lenne, de a nagy távolság eléggé negatív tényező.

Ha 200-300km-re lakik, akkor inkább az eszedre hallgass szerintem!

2012. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem lehet ebből komolyabb dolog, de nem hosszú távú a távolság miatt.
2012. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!