Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk ha egy "mutogatós"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha egy "mutogatós" szatír garázdálkodik a lakásunknál már jóideje, a rendőrök meg csak röhögnek rajta?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez elsőre vicces,de egy udvarban van a lakásom,nagy üveg ajtóval és ablakkal,tehát ha nincs minden befüggönyözve akkor teljesen belátni.Pár hónapja volt az első eset, hogy egy ember az ablakban maszturbál,majd benyitott a lakásba.Miután észrevettem bezárkóztam de tovább dörömbölt.Kihívtam a rendőröket mert nagyon megijedtem,hogy a lakásba is bejött,ők persze csak röhögtek.Azóta nem csak nálam hanem más nőnemű lakóknál is járt ez a szatír itt az udvarunkban.Megmondom őszintén nem érzem magam biztonságban,mert szerintem ő nem csak úgymond "mutogatni" akarja magát.Valakinek van valami ötlete,hogy mit tegyek,vagy hogy mi hat az ilyen aberrált,beteg emberre amitől elmegy innen?
2009. júl. 21. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
kell hívni pár markos legényt (csak van 1-2 rokon, ismerős) és azok majd elbeszélgetnek vele.
2009. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Az okosok azt mondják,hogy ki kell nevetni és megalázni,hogy milyen kicsike,és mit akar vele.Nem biztos,hogy lenne bátorságom.
2009. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, ez az egyetlen megoldás. Ha már a zsaruk ilyen fszpk.... Nem tudom miért kell megvárni, míg megtörténik a baj. Vagy tudod mit? Küldd már el a mutogatós bácsit az egyik zsaru feleségéhez... Na, akkor röhögjön!
2009. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Fogjatok össze azokkal az asszonyokkal akiknél járt és alaposan kergessétek meg a nyújtófával. Ha látja, hogy nem vagytok egyedül, nem mer odamenni. Ezek az egyedülálló magárahagyott nőkre állnak rá, de többekkel szemben általában gyávák. A közeli kocsmában is lehet szerezni néhány legényt aki ad neki. Az ilyeneket a hapsik többsége is mélyen elítéli.
2009. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Le kell vágni a péniszét :D :D :D
2009. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

vegyél airsoftos AK47-et + símaszkot

majd ha legközelebb is meglátod, akkor cak imitáld mintha leakarnád lőni, és fenyegesd meg :D

én legalábbis szeretem az ilyen megoldásokat :P

[link]

2009. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ocsmány. Azt mindenképpen meg kellene próbálnod, hogy egyszer pár férfi ismerősöd meglöködné egy picit. De ha egyedül vagy a helyedben beszereznék egy kutyát. A menhelyen biztos van nagyobb kutya amelyik hálás lenne ha hazavinné valaki.Hadd hallja az ugatást. Maximum leharapja neki. Aztán fölszerelnék egy hangos riasztót és amikor készülődik az ürge, bekapcsolnám. Egyenlőre ez jutott az eszembe.
2009. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz pasi vagyok, de ha ilyen ferdék lennének a hajlamai és velem csinálná ráadásul a saját udvaromban, akkor agyon megruháznám. Azt hiszem ki is jött végre az a törvény, hogy a saját telkeden belül, akár le is lőheted a betörőt, már ha engedéllyel tartasz fegyvert, de nem vagyok benne biztos, hogy működik-e ez a törvény. Gondolom ezt a törvény Kolompárék ellen hozták, de ebbe az esetbe is biztos jó. Amúgy meg ha jönne felém egy tucat feldühödött nő nyújtófával meggondolnám, hogy leállok-e vitázni, mert hát nőt nem ütök meg, mert így vagyok programozva. :)
2009. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel
2009. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

A következő sztori Édesanyámmal és a kolléganőjével esett meg, szerintem így kell lekezelni a dolgot. :D


Hajnalban jártak takarítani, és miután leszálltak a buszról, egy sötét utcán át jutottak el a munkahelyre. Az egyik földszinti erkélyen többször láttak egy fazont, aki hosszú kabátban állt és figyelte őket. Nem igazán foglalkoztak vele, de egyik alkalommal, amikor észrevette, hogy közelednek Anyumék, széttárta a kabátját és vigyorogva mutogatta az álló f*rkát. xD Anyu kolléganője totál ledermedt és betojt az ijedségtől, Anyum viszont laza maradt és teli torokból elkiáltotta magát: "Jé, neked csak ekkora??? Hát én ezt a helyedben nem mutogatnám!" A pasas beiszkolt a lakásba és nem látták többet! :D


26/L

2012. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!