Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom egy nagyon szoros fiú-lány barátságra?

Figyelt kérdés
Szeretem a lányokat, de valahogy jobb szeretnék most csak barátkozni. Gyakran képzelem el, hogy van egy nagyon jó lány barátom, akivel mindent megosztunk egymással, gyakran vagyunk együtt, együtt is alszunk. Sokat hülyülünk stb.

2012. aug. 12. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányok sokkal érzelmesebbek, talán egy ilyen kapcsolatra vágysz.
2012. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem akadt mostanság egy lány barátom, elég sűrűn járunk össze, és jól meg is értjük egymást mindamellett, hogy többet egyik sem akar a másiktól


más egy lány barát mint a legjobb haverok

2012. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, biztos nagyon jó lenne:) Csak az a baj, hogy sokszor az egyik fél elkezd szerelmet is táplálni a másik iránt. De amúgy tényleg jó szerintem.
2012. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellene egy jó fiú barát.Szerintem velük nagyon ellehet hülyülni:)
2012. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert a lányokkal szívesebben megosztod a kevésbé keményfiús gondolataidat is, nem úgy mint a fiú barátaiddal akik előtt menő szívtipró vagy:D hány éves vagy?
2012. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is nagyon szeretnék egy ilyen fiúbarátot..akivel lehet hülyülni,jókat beszélgetni..:)van,amikor egy fiúbarát sokkal többet ér mint egy lány..16/L


amúgy hány éves vagy?

2012. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok és hajdú-bihari.
2012. aug. 13. 23:42
 8/8 anonim válasza:
Én is nagyon szeretnék egy ilyen fiúbarátot..akivel lehet hülyülni,jókat beszélgetni..:) 17/L
2012. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!