Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de a közelében nem tudok semmit mondani alapjáraton egy vicces srác vagyok de mikor vele vagyon nem tudom megszólalni mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

tanulj meg a magyar igéket ragozni, hátha akkor jobban fog menni a beszélgetés.


Szerelmes vagy, nem tehetsz semmit!

2012. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont így vagyok vele, csak fordítva. Én vagyok a lány, és a pasi közelében leszek kuka. :/ És nem tudok tenni ez ellen, de nekem azt tanácsolták, hogy próbáljam meg önmagamat adni, ne akarjam görcsösen csinálni a dolgokat, ne akarjam görcsösen megszerezni és akkor jobban fog menni minden. Hát ja, csak tudom, hogy nagyon nehéz. Szerintem próbálj meg egyszerűbb témákat felhozni először, bármivel kapcsolatban. Nem tudom, honnan ismeritek egymást, de pl. ha munkából, akkor valamit onnan, ami ott történt, ott éppen aktuális és akkor elkezdődik a beszélgetés és te is nyitottabb leszel. (Vagy a hobbijairól, stb.) De sajnos ebben csak te tudsz segíteni magadon, mi nem tudjuk helyetted megcsinálni. De tényleg tudom, hogy nagyon nehéz!

Sok sikert, én drukkolok neked! ;)

2012. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nálam is hasonlóképpen van. Ez miatt egyszer el is úszott egy csaj a kezeim közül, de istenem mit lehet tenni. Nem az a baj, hogy nem mersz megszólalni hanem egyszerűen kikapcsol az agyad, nem jut eszedbe semmi és mikor nem vagy vele akkor tudod mit kellett volna mondanod.
2012. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most még így megy, aztán rutint szerzel és nem lesz hasonló gond. Csak ismerkedj és dumálj eleget csajokkal :)
2012. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!