Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valami ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Valami ötlet? (persze a vicceseknek is örülök, de valami hasznos jó lenne )

Figyelt kérdés
Van valaki, akire nagyon nem szeretnék gondolni, és mégis...mikor elhatározom, hogy megpróbálok elszakadni "tőle" (mivel igazából ez amolyan plátói szerelem)mindig valami olyan dolog jön velem szembe, ami rá emlékeztet.....MI EZ???!

2012. aug. 13. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerelem.
2012. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van
2012. aug. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor rossz kérdést tettem fel...mit kéne tennem?
2012. aug. 13. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

30deka kolbász!


Kövesd a mai trendet, vagy keres egy rendes srácot!!

Szóval szedj fel 30kilót és néz romantikus filmeket, miközben sírva nyígsz, hogy nem kellesz senkinek és néha ide is kiírod, hogy miért van az, hogy minden férfi szemét és csak szexet akar és hogy görény undorító, de legalább a farkuk kicsi!

Másik lehetőség, hogy ri.anc leszel és legalább nem kívánod a mindennapi betevőt esténként! Vagy kapásból pénzesekre buksz(habár oda cicababa külső kell), de legalább nem ingyen csinálod!

Egy másik jó alternatíva, hogy te is belépsz a Fiatal Alkoholisták Szövetségébe(F.A.SZ.) és alkoholizmusba döntjük az országot karöltve!


De a legvégső és legutolsó lehetőség, hogy ismerkedsz és új emberekkel találkozol és ha még rendes srác is lesz ott, akkor még akár jól is járhatsz!(de csak akkor, ha az összes lehetőséget betartod):)

2012. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ez ellen nem tudsz semmit tenni. Ha tényleg plátói, akkor majd idővel elmúlik. De ne add fel! Nem tudhatod mit hoz a holnap!
2012. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:DDD köszönöm a hasznos tanácsot! hmmm. a 30 kg jól hangzik, biztos sokkal jobb lenne, mint ahogy a haszontalan sírástól is...(bár nem rossz ötlet, majd két doboz fagyi között mindenképp szidom a férfiakat)


igen-igen a továbblépés elviekben gyönyörű...csak kapná be a világ, amikor küldözgeti a kis emlékeztetőit :DD

2012. aug. 13. 00:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Habár a 4-es darab az férfi volt, vagyis én(szóval egy utolsó mocskos szemét, de a farkamat azt nem bántani):)

Én inkább a sörre szavazok, mert minden nap egy sör és az élet nem gyötör!

De a fagyi+sör dolog sem lehet rossz, de ha wc-ézni kell, akkor legyen nálad egy vödör is a fenti légzőnyílásnak!

2012. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ahha..szóval a gyors hatás érdekében wc-re se menjek?? túl sok kalóriát égetne el??? kezdem magam kicsit skizofrénnek érezni : feleszek egy kérdést komolyan, aztán meg elpoénkodom... a sört nem szeretem...persze azért van mivel pótolni, de nem menekülnék ebbe :D szerintem csak elkezdenék tőle még többet rá gondolni :/
2012. aug. 13. 00:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne is! Ágytál és katéter!

A mozgás tiltott és beragasztunk a fotelbe és infúzión át adagolom az éltető jégkrémet! És pontosan! Addig nem állunk meg, ameddig a hízás nem okos pszichológiai tüneteket, akár skizofréniát!(ezt reggeltől estig tartó teleshop-os felvételekkel érjük el és nem kapsz távkapcsolót, mert a kapcsolás is koptatja a kalóriákat)

Kimegyünk a Rio-i olimpiára EU-us támogatásból és megnyerjük a legnehezebb ember versenyének női kategóriáját! Szerintem ez így boldogítana és segítene felejteni! Van még 4éved a következő olimpiáig! Ne okoz csalódást és a jelszó mától: Fasirt!

2012. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
neeeeeeee :D sírva röhögök:D tudtad, hogy a nevetés is éget kalóriát??? ha így haladunk akkor a bronz se lesz meg :)
2012. aug. 13. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!