Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom debrecenbe lakik én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom debrecenbe lakik én ujhelybe nagyon szép lány nem tudom hogy találkozunk esetleg még 8-után oda meek rendőrtisztire többi lent?

Figyelt kérdés
hogyan találkozunk ő 8-os én 7-es megpróbálok majd a ballagására elmenni de nem biztos hogy megy válaszokat köszönjük.???????????????
2012. aug. 13. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen "ujhelybe"?
2012. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sátoraljaujhelybe
2012. aug. 13. 07:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Úristen...

Az eszed biztos megvan hozzá, hogy rendőrnek menj... mennyire tipikus!

2012. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Újhelyben lakom. :)
2012. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2012. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rendőr szeretne lenni gondolom és mivel még csak hetedikes ált is.-ás ezért várnia kell egy évet még eljut a rendőrszakközépbe abba a városba ahol a hőn áhított lányzó lakik. DE 18 év alatt nincs rendőrképzés. Érettségivel rendelkeznie kell a jelentkezőnek és a tisztképzés Budapesten van.
2012. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. 18 éves kortól kezdheti meg a tényleges rendőrképzést, addig amolyan "előkészítő suliban" fog tanulni. Amúgy remélem nem fogják felvenni, ha annyi esze van, mint ahogy írni tud! Pont az ilyenek miatt ítélik el a Rendőrséget annyian.
2012. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!