Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha együtt alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha együtt alszotok egy sráccal, akkor akartok tőle valamit?

Figyelt kérdés

Egy ágyban (egyszemélyes), és úgy, hogy a srác megölel közben.

Ez történhet csak barátságból is? (többször is)


2012. aug. 13. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem házibuli volt egyszer se, legutóbb koncerten voltunk és utána eljött hozzánk.
2012. aug. 13. 16:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy jó fiú 'barátom'.Mi is mászkáltunk kézen fogva..Persze nem csak barátként tekintettem rá.De mégse lépett,pedig elég egyértelmű volt,hogy tetszik nekem.:D Ő meg szintén nem hitte el,hogy többet érzek.Ezért nem lépett.Évekkel később feljött ez a téma,hogy mi volt régen,elmondtam,hogy nagyon tetszett anno.:D Ő meg fejét verte a falba kb. Szóval ne szúrd el.:)
2012. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én is szoktam az osztálytársammal (elég jó barát) együtt aludni,ölelkezni,kézenfogva járni. De azért próbáld meg :-)
2012. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha többször is, akkor szerintem mindenképpen ő is többet érez :) másrészt meg, könyörgöm, fiú vagy, neked kéne megtenned azt a bizonyos "első lépést" :)
2012. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!