Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt alszotok a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt alszotok a párotokkal titeket nem zavar a reggeli szájszag?

Figyelt kérdés
Vagy ha nagyon zavar titeket mit csináltok h ne nagyon lehessen érezni? Én nem szeretek úgy puszit adni neki ha érzem h büdös a szám.
2010. febr. 27. 13:37
 1/10 anonim válasza:
9%
moss fogqat!
2010. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem igazán zavar, mivel természetes dolog. Csókolózni azért nem szoktunk úgy,de puszit adunk egymásnak. Általában van rágó az ágy mellett, és bekapunk egyet ha akarunk valamit csinálni. De ha nincs,az sem gond. Mindenkinek büdösebb reggel,ez van.
2010. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgy értem h mikor mondjuk felébredtek egymás mellett, gondolom rögtön nem az lesz az első dolgotok h fogat mossatok.
2010. febr. 27. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ép ma volt, hogy párom azt mondta, k..va büdös a szám, rohadt szaga van! :) Mondtam neki, neked is jó reggelt!

Ez természetes jelenség, mindenkinek büdi, de reggel felébredés után egy kiadás fogmosás vagy szájvíz sokat segít!

2010. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D Bocsi, de az utolsón hatalmasat röhögtem :D:D

Egyébként készíts oda rágót, vagy szájvizes öblögetés, de én azt inkább fogmosás után ajánlom, és lehetőleg antiszeptikus szájvízzel. Ha este fogmosás után antiszeptikus szájvízzel öblögetsz akkor elpusztítja a baktériumokat és gátolja a plakk képződését :)

"Neked is jó reggelt" :DDDDDDDDDDDD

2010. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond.Fog mosás,vagy ne leheljetek egymásra.
2010. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Én csokit szoktam az ágy mellett tartani, mert általában akkor büdös a szám, ha még nem ettem semmit, vagy ha éhes vagyok.

Reggel amúgyis kívánom az édeset, szóval a napot egy kocka csokival szoktam indítani :) Utána csokiszagom van és édesek a csókjaim...

2010. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rágó az ágymellé és semii gond nem lesz
2010. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A rágó átmenetileg jó, ha nagyon nem bírjátok ki, de a fogmosás+valami kaja a legjobb módszer.

Én amúgy nem bírom, hogy ha felébredek és már belemásznak a számba :D

2010. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az előző párommal rettentően zavart és nem is tudtam még nagyon szájra puszit se adni neki olyankor.

A mostani kapcsolatomban valamiért ez nem is kérdés hogy reggel, ébredés után megcsókol. Egyikünket se zavarja, és mindkettőnk napja jobban indul, ha csókkal kezdjük. Nekem nagyon illúzió romboló lenne, ha bekapna egy rágót, vagy gyorsan elmennénk fogat mosni...

2016. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!