Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóba lettünk. Teljesen oda meg vissza vagyok érte. Úgy érzem magam mint egy kis 16 éves... Róla álmodom, vele akarok lenni...

De! nem lehet. Mivel az exem az ő volt haverja. És elégg betartja a Tesó kódex szabályait.


Hogy verjem kia fejemből?


2012. aug. 13. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalapáccsal.
2012. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha csak a volt haverja, akkor mit számít?:D ilyen estben nincs tesó kódex.
2012. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ouch... :D
2012. aug. 13. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Az exem már egy ideje nem foglalkozik ezzel a bandával, de ők még havernak tekintik.
2012. aug. 13. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hehe,ugyanebben a helyzetben vagyok.:D

Én már jóval előtte ismertem a havert mint az exemet.Már akkor is nagyon bejött.Én is neki,de mégse lépett egyikünk se.Aztán összejöttem a (mos tmár) exemmel és kiderült,hogy legjobb barátok.

Szerintem egy kicsit még mindig tetszem neki,de hogy sosem lesz köztünk semmi az 100%.

Én annyit csinálok,hogy elkerülöm,nem nagyon beszélek vele.Most már elég ritkán látom,annyiszor nem jut eszembe.Ha eszembe is jut próbálom eltereli a gondolataim.Mászkálok barátnőkkel össze-vissza,elvagyok.:)

Nem agyalok rajta,ha tudom,hogy semmi esély.

2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!