Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek megbocsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek megbocsát valamikor is?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a nővérem 22 van egy 23 éves pasija szóval amikor először találkoztam a pasival láttam hogy folyton nézett meg mosolygott amikor a nővérem kiment a konyhába a pasi odajött hozzám hogy milyen dögös vagyok meg minden kicsit meglepődtem aztán még beszélgettünk majd este pedig amikor már lefeküdtem bejött a szobámba és szexeltünk ez 1 hónapja volt azóta már szakítottunk de többször is lefeküdtünk közben járt a nővéremmel és most ez kiderült a nővérem azóta nem szól hozzám pedig én már bocsánatot kértemtőle és mondtam hogy a pasi hibája de nem hatja meg amikor kiderült persze ők is szakítottak most mit tegyek?
2009. júl. 21. 22:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Úgyis kiengesztelődik... addig próbálj meg a kedvében járni. :)
2009. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
a pasi hibája, mi? mekkora ribanc vagy. a szexhez 2 ember kell. teis akartad, mivel nem erőszakolt meg. ne hárítsd csak a pasira a felelősséget. elkellett volna küldened.
2009. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Epulj be a fuga koze.Idovel megenyhul de az uj pasijaval tuti nem hagy kettesben.
2009. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy a pasi hibája?????


Ha dugni volt bátorságod, akkor legyen most is, mikor felelősséget kell vállalnod a nővéred előtt.

Ásd el magad, jó mélyre.

2009. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
milyen testvér az ilyen??? a pasi csak levádassza az adódó lehetőséget, te meg egy kis rib@nc vagy, hogy még a saját testvéred pasijával is kikezdessz... meg is érdemled hogy ne szóljon hozzád minimum évekig.
2009. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
soha többet nem fog benned megbízni, elvesztetted a testvéredet!!
2009. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Hagyjátok már szegény sunát, biztos veletek is volt már ilyesmi szitu, nem tudta magát visszafogni, lehet nem is akarta, ennyi. Megtörtént, nem lehet rajta már változtatni. Persze nem a legbölcsebb dolog volt részéről felkúratni magát a nővére palijával, de hát na. Mindenki csinál elbaszottul szar dolgokat. Kellett neki a fasz, hát megkapta. Sajnos ilyen áron, de ezen változtatni már nem tud. Nővérke pedig biztos megbocsát, de ne nagyon hozd fel előtte többet a témát.
2009. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem,velem meg nem volt ilyen szitu...
2009. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Igaz, rosszul fogalmaztam. Nem pont ilyen, de ehhez hasonló. Ha nem is megtörtént szitu, de egy-két kósza gondolat biztos volt már.. :)
2009. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%

Az előttem szólóknak igaza van, akkor kellett volna erre gondolnod, amikor kikezdtél a pasival. Ne kend rá az egészet, ha a legelső alkalommal nemet mondtál volna, amikor bepróbálkozott nálad a srác, ez az egész nem történt volna meg. Mentségedre, hogy a srác tényleg egy bunkó volt, ha a barátnője húgával képes volt kikezdeni.

Ha van rá lehetőséged, mondj el mindent egy harmadik embernek, aki téged és a nővéredet is jól ismer (legjobb az édesanyátok)! Üljetek le hármasban, és beszéljétek meg! Elhiszem, hogy mérges rád a nővéred, de szerintem azért gyerekes viselkedés a részéről, hogy 22 éves felnőtt nő létére ilyen "nem szólok hozzád" dolgot játszik.

2009. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!