Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vagy mivel tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vagy mivel tudnám kiengesztelni? Vagy nincs sok remény hogy megbocsát?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok, barátnőm 20. Nagyon zsúfolt napjai vannak, és mivel még tanul az anyja tartja el, aki a lábával betegeskedik, nem igazán tud normális munkát vállalni vagy találni.


1 hónapja vagyunk együtt, mégis furcsán viselkedik velem. Szóval egyik nap hozzám bújuk, megcsókol, keresi a társaságom. A másik nap meg teljesen elutasító, távolságtartó, bármit nyitok felé nem azt adja vissza amit az előbbi randin/találkozó alkalmával vagy épp következtében kellene. Sajnos ezt én totál félreértettem nála, és megkérdeztem hogy mégis miért találkozgat velem? Unaloműzés vagyok e a számára, mert nem értem a viselkedését.


Hiába járunk, nem érzem azt hogy lenne valakim, mert 1x keres, máskor azt se akarja hogy hozzáérjek.


A lényeg hogy nagyon a szívére vette. Azt írta hogy nagyon rosszul esett neki hogy unaloműzésnek tekintettem az együtt töltött időt, meg azt is írta hogy csalódott bennem, és 1 emberbe csak 1x lehet csalódni.


Utólag rájöttem hogy nem kellett volna unaloműzésnek nevezni, lassabban kellett volna vele haladni, és valahogy másképp kellett volna fogalmaznom és a tudtára adni hogy ezt én nem így képzelem el. De sajnos megtörtént.


Bocsánatot kértem tőle, de nem igazán hatotta meg. Fogalmam sincs hogy vagy mivel tudnám kiengesztelni. :( Hagyjam pihenni a dolgot pár napig, hagy tudjon gondolkodni rajta? Nem tudom hogy ezek után hogy tudna önfeletten megbízni bennem, mert úgy gondolom ez a tüske örökké valamilyen formában benne marad.


Valakinek lenne ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni?


2011. okt. 3. 10:25
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Kár az időt a depressziójára pazarolnod szerintem. Itt neki nem veled van baja, hanem saját magával. Inkább neked lenne jogod sértődni, hogy megtettél mindent a boldogságáért, de ő csak úgy ellökött téged, ráadásul úgy, hogy elvileg járt veled, szerelmes volt beléd.


Nem hiszem, hogy hozzád való. Nem érett még meg érzelmileg egy kapcsolatra.

2011. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ennek viszont lehetnek az előzmények is az okai. Ugyanis bevallása szerint nem én vagyok az első az életében. Volt egy pasija 18 évesen ki kihasználta szexuálisan (lány megbánta nagyon hogy lefeküdt vele), megcsalta ( fiú a lányt) és végül szakítottak. Mikor bevallotta nagyon szarul érintett engem, de valamennyire sikerült túltenni rajtam ezen.


Viszont pont ettől féltem hogy ez is örök tüske marad benne, bizalom ezek után nehezen fog kialakulni. És akkor ég ki tudja későbbiekben mik fognak még belőle előjönni ez okból ( rossz emlék fűzi egy olyan eseményhez aminek jónak kellene lenni). (pl ez is, távolságtartás is, hullámzó érzelmek - 1ik talin átölel, a másik talin hozzá se érhetek)


Amúgy nem egy depis csajról van szó. El tudok és lehet vele beszélgetni mindenről. Megvan/megvolt az a közös érdeklődés egymás felé. Nem is sértődékeny, volt már vita köztünk amit pikk pakk 5 perc alatt átbeszéltünk. félre is értettük egymást amit szintén megoldottunk.


Szóval én folytatnám vele ami eddig elkezdődött, mert tényleg kedvelem és szeretem. Hajlandó is lennék változtatni a felé irányuló viselkedésemen is. (nem megjátszani magam - hanem türelmesen haladni, és nem erőltetni a dolgokat, persze nem akarok mindent magamra vállalni és szemeteskukája lenni)


Mellesleg pár hete volt egy haláleset is a családjában, ami megviselte. Nem akarom sem felvállalni a bűnbak szerepét, de azt se szeretném ha kihasználna.


Azt hiszem rábeszélem arra hogy szüneteljünk 1-2 hétig, rendezze a gondolatait, majd üljünk le és beszéljük át az egészet. Ha nem jutunk dűlőre akkor pedig folytassuk az életünket egymás nélkül.

2011. okt. 3. 12:39
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

Elhiheted, az se véletlen volt, hogy őt kihasználták. Ő engedte, hogy ezt tegyék vele, mert ő is kihasználta azt a másikat, mondhatni a szeretetéért, vagy a magány helyetti biztonság érzetéért mindent megtett volna, hogy azzal a sráccal maradhasson. Az meg szépen kihasználta és eldobta, mert olyan volt emberileg.


Azt is elhiheted, hogy ha képtelen hozzád emberi módon viszonyulni, hisztizik, stb, arra nem mentség az,hogy egyszer valaki átverte. Te egy másik ember vagy, más érzelmekkel és más bizalmi légkörrel, ő mégis rajtad akarja elverni a múltját. Ez (már bocs) érzelmi butaságra vall!


Szerintem jól gondold végig, hogy mibe akarsz belemenni, és hogy ér-e neked annyit ez a nem éppen hosszú kapcsolat, hogy még akár évekig szenvedjetek amiatt, mert ő képtelen feldolgozni a saját sérelmeit.

2011. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

100%ig igazat adok neked és adtam is tudat alatt. Bejött amit mondtál. Felesleges időpocsékolás. Már tegnap este eldöntötte hogy vége köztünk mindenek, azt írta egyszerű döntés volt. Ezzel bebizonyította hogy mennyit jelentek neki. Vicc az hogy még engem állít be bűnbaknak az egészben amikor szinte csak én tettem ezért a kapcsolatért. Ha rajta múlott maradtunk volna heti 1 óra találkozásnál, ami nem lószar, és nem járás. Azt is én erőltettem ki hogy többet találkozzunk. Azt hagyta amit kierőltettem, és akkor még én vagyok a rossz.


Jobb is így, inkább most mint később, találok én magamnak sokkal értelmesebb csajt ki nem lelki sérült.

2011. okt. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!