Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok ez tényleg, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez tényleg, így megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem egy másik kérdés válaszaiból "pattant ki", ezen kívül nincs semmi alapja. Szóval ti fiúk azok után kezdtek el járni egy lánnyal miután lefeküdtetek vele? Gondolok itt arra például, hogy: van egy lány, aki még mondjuk szűz(nem muszáj annak lennie, most azt választottam) és ő tegyük fel két hónapig nem adja magát oda senkinek, viszont közben csók, simi, tapi stb... van(ami nektek be is jön, meg szeretitek), majd a két hónap után lefekszik veletek, akkor utána döntitek el, hogy járnátok-e az illetővel? Ha tegyük fel nem volt jó a szex, akkor a két hónap olyan, mintha nem is lett volna?

Remélem érthető, hogy mi a kérdésem.

Légyszíves értelmes válaszokat és kort írjatok, előre is köszönöm!


2012. aug. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

egyáltalán nem!Ha szeretek valakit akkor akár többet is várok rá...és nem utána döntöm el!22/F

2012. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem először járni utána szex, legtöbben 2 hónap múlva sem adják magukat

inkább 3-4, de hát van minden féle

2012. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a szex nem jó, az rég rossz.
2012. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért egynél általában több alkalmat illik adni a bizonyításra. De ha még ha a 10-ik sex után sincs meg az összhang vagy alapvető különbégek vannak a felfogásban akkor nincs értelme erőltetni. De szerintem ez mindkét nemnél így van.
2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!