Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nálatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nálatok tényleg elég annyi, hogy a lány "egzotikus" kinézetű és máris szexinek tartjátok?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondták, hogy milyen egzotikus, macskaszemű vagyok és ez milyen szexi. Szerintem semmi extra nincs rajtam, hosszú göndör, barna haj, kék szemek, kreol bőr. Az a baj, hogy szinte nem találok olyan pasit, aki nem csak azt látja, hogy ez milyen "szexi". Azt hozzá teszem, hogy szerintem egyáltalán nem vagyok az, de ez már legyen az én problémám. Igazából még barátom se volt, most alakulgat valami.


Tehát nektek elég egy kicsit "egzotikusabb" pofi és akkor az adott lány máris szexi? Ezt nehezen hiszem el.


18/L


2012. júl. 27. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod mi férfiak szeretjük az olyant ami nem megszokott ami más,mint a tömegárú.Nem feltétlenül az egzotikum a vonzó,hanem az,hogy nem a megszokott.
2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, okés tehát nem vagyok tömegárú. Hát máris jobban érzem magam. :D
2012. júl. 27. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyarán különleges vagy,szerintem ez egész jó.Bármennyire is nyersen fogalmaztam így van.
2012. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. júl. 27. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Így leírva is álomszép lehetsz. Ez van. Csak könnyebb megszokni mintha rondának mondanának nem? :)

Azért mellette ne felejts el kellemes személyiség lenni, és akkor tényleg te leszel a főnyeremény.


18/f

2012. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

rám is mindig ezt mondják, csak nekem a szemem barna, az én bőröm is kreol és félhosszú hullámos, sötétbarna haj (néha göndör). főleg nyáron, amikor mire beúszok a balaton mélyebb részére, már látszik is a fürdőruha. magyarul 5 perc alatt lebarnulok, akkor tényleg, még sztem is úgy nézek ki. mindig azt hallom, hogy olyna vagyok mint valami félvér, vagy brazil/spanyol :D de nekem ezzel nincs problémám, a barátom is imádja:) néha jó érzés, hogy kicsit 'másabb vagyok', és nem kell órákig a szoliban ülnöm hogy legyen vmi színem, vagy nincs szükségem 5 kg sminkre :)

sztem örülj neki hogy vannak különleges tulajdonságaid :)


18L

2012. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy könnyebb megszokni, mintha rondának mondanának..:) A személyiségemmel nincs bajom szerintem, eddig mások sem panaszkodtak rá. :)


Igen tőlem is mindig azt kérdezik, hogy nincs-e valamilyen brazil felmenőm és sose hiszik el, hogy nincs. :) Nekem sincs vele problémám csak eddig olyanokkal kavarodtam össze akik nem láttak mást bennem csak azt, hogy fú de ...-nak és a személyiségem nem is érdekelte őket szinte semennyire. Valószínűleg ezért nem is volt még kapcsolatom se, de sebaj ami késik nem múlik. :D

2012. júl. 27. 21:45
 8/8 anonim válasza:

Képet tölthetnél fel magadról. Nekem nagyon bejönnek a kicsit egzotikusabb lányok, hogy a kreol bőrről és a barna hajról már ne is beszéljek.:) Egyszerűen megőrülök értük és nem azért, hogy hű megk......m őket, hanem komoly kapcsolat céljából. Nekem ha tetszik külsőleg egy lány, akkor annak érdekel a személyisége is, mert ha belsőleg is nagyon bejön, akkor azonnal belé tudok esni.

24/F

2012. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!