Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik pillanatban minden oké, jól elbeszélgetünk? Aztán meg nem is keresnek többet?

Figyelt kérdés

Ha nekem szimpatikus valaki, akkor csak rá koncentrálok és beleélem magam, hogy esetleg lehetne valami komolyabb, mindig várom hogy beszéljünk, vagy találkozzunk... szóval talán túlságosan is... Aztán mindig csak az, hogy nem keresnek többet.. de nem írnak, hogy oké ennyi volt... szóval ennyi sincs bennük... csak egyszerűen nem jelentkeznek többet... Pedig mikor megismernek akkor nagyban mondják, hogy szép, kedves, aranyos lány vagy meg ilyenek... de akkor miért csinálják ezt?


Természetesen tisztelet a kivételnek, akik rendesek, mivel én magam is utálom az általánosítást. L/19



2012. aug. 14. 01:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
de azért mindenre van egy tervem, és imádom, ha egy terv sikerül :P
2012. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
te nem válaszoltál az egyik levelemre a multkor, nem én hagytam fel a dologgal :(
2012. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
írtam privit, mert nem tudom, hogy mire gondolsz...
2012. aug. 27. 00:46
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
velem is mindig ez van..de én még eljutok az 1. találkozásig aztán utána miont akit elvágtak ...úgy csöndbe marad asok...bárcsak érteném én is ezt
2012. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
lehet, hogy túlságosan is elkezdünk "ragaszkodni" és ez megrémíti őket...
2012. aug. 27. 00:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
hát én annyira nem vok ragaszkodó mostmár megtanultam sőt régebben tényleg én is olyan voltam mint te csak sokszor pofára estem emiatt azóta próbálok semleges maradni amíg nem tudom hogy na akkor mostmár tényleg minden rendben és ebből tuti lesz valami..és azt vettem észre hogy ez be jön...most is van 1 pasi akivel elbeszélgetek mindig ő keres és bókolgat meg már elhívott találkozni és én azt mondtam oké de nem mutattam ki hogy ahh de jó és mikor és hol és jaj de jó...és a pasi azóta többször is felhozta hogy akkor jövőhétre szorítsam be őt is meg minden...
2012. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
velem is ez volt évekig, úgyhogy azt tudom mondani, igen, az a baj, hogy túlságosan beleéled magad túl hamar, és aztán nagyon tapadsz rájuk. még ha nem is nyomulsz meg te nem is érzed úgy, hogy túl sok vagy, a fiúk megérzik, ha ennyire rágörcsölsz, hogy akarsz tőlük valamit, és megijednek.
2012. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
17-es köszönöm a válaszod, 16-os neked meg szorítok, hogy összejöjjön :)
2012. aug. 27. 01:03
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm...:) én nem remélek ettől az egésztől egyenlőre semmit ...lesz ami lesz ..eddig jól elbeszélgettünk ,remélem a találka sem lesz kínos aztán majd alakul...:)
2012. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
szívesen :) hát igen ez a jó hozzáállás, egyre jobban érzem énis :)
2012. aug. 27. 01:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!