Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldhet a nőgyógyász kaparás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldhet a nőgyógyász kaparásra ha nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért küldene, ha nem vagy terhes??
2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos problémák esetén szoktak méhkaparást végezni, úgyhogy igen, javasolhatja az orvos.


Ui.: Ha terhes vagy, akkor nem "küldhet". Nem mondhatja azt, hogy menj el elvetetni a gyereked.

2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs menzeszem már május óta augusztus elején volt oan menzesz végi folyásom.Lefeküdtem a barátommal és szex után véreztem. Ez volt aug 4-én mai napig vérzek egy kicsit.Terhes nem vagyok mert csináltattam tesztet ami negatív lett.Az orvos azt mondta ha csütörtökig nem múlik el a vérzésem menjek vissza és elküld a kórházba kaparásra
2012. aug. 14. 13:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :)
2012. aug. 14. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
A teszt nem 100%-os... a Doki inkább....
2012. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászaton csinálták nekem a tesztet
2012. aug. 14. 13:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Kaparást diagnosztikus céllal is csinálnak. Kikaparják a megvastagodott nyálkahártyát, és szövettanon megnézik, hogy van-e benne vmi rendellenes.

Az eü kaparás (küret) nem egyenlő az abortusszal.

És mint mondtam, ha terhes lennél, akkor nem küldhetne abortuszra, csakis akkor, ha te kéred. Az abortusznak külön eljárása van...

2012. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet (nem értek hozzá), hogy az orvos szerint, nem tudott kifolyni a menstruációs váladék és azt kell kikaparni. Csak tippelek, de én erre tudok gondolni. De miért nem kérdezed meg a dokit, hogy akkor most mi van?
2012. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És volt már vki ien kaparáson? V lehet tudni h az fáj e meg ienek.
2012. aug. 14. 14:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Nem tom kicsit félek meg már úgy éreztem túl sokat kérdezek.Abban reménykedek h elmúlik csütörtökig a vérzés
2012. aug. 14. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!