Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan szőrtelenítit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szőrtelenítitek a lábatokat? Az ha mindig borotválom az jó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A borotvával az a baj, hogy rendszeresen kell. De a szőrszínedtől függ. Én pl. ha borotválom, meglátszik a töve, mert sötét. Én a gyantázást tudom ajánlani, nekem jobban bevált. 18L
2012. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha neked beválik a borotválás akkor jó, én nem szeretem, mert túl gyakran kell ismételni. Én gyantázom.
2012. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de a gyanta meg fáj, nem?
2012. aug. 14. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Fáj, igen. De minden alkalom után egyre kisebb a fájdalom és elkezd ritkulni is. Én 2 éve gyantázom, szinte alig van szőr már a lábamon, pedig én aztán ilyen téren szerencsétlen egy nőszemély vagyok. Ki lehet bírni, a selymes lábnál nincs jobb.
2012. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem az epilátor a legrosszabb, az tép és szaggat, a gyanta csak egy gyors mozdulat és kész. Kellemetlenebb, de kevésbé időigényes, mint a borotválás, mert ritkábban kell csinálni.
2012. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En 10 eve borotvalom. Erös szörzetem volt eddig is(nem sötet), de mostanaban meg erösebb lett.

Proballtam gyantazni, de most mar annyira meg van erösödve hogy nagyon verzik. A bikini vonalnal is, ahogy kimentem veletlenül a bugyi vonalon kivülre, ott ahol pihe volt, most erösebb lett a ször.

Neha zezz valami mas megoldastis. Ne jarj ugy mint en.

2012. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem gyantáztass...tobbet tart mint a borotva:)

Lehet, hogy fájdalmas, de az csak addig tart mig legyantázod, utánna napokig élvezheted a selymes bort.

En is borotvával szedtem mindenhol s epp a tegnap voltam gyantáztatni(nem eloszor) eléggé megerosodott es az igazat megvallva fájt, de utanna nagyon jo erzes volt, hogy megcsinaltam, tul vagyok rajta s ezutan csakis ezt fogom alkalmazni, mert igy megritkul!

Ja es ne te gyantáztass magadnak, hanem menj kozmetikushoz, az 10 perc alatt végez vele, meg annyi se kell. Azert ajánlom, mert en probaltam magamnak, de hogy oszinte legyek, csak rontottam a helyzeten, mert egyszeruen nemtudtam magam ravenni, hogy lerántsam:)

2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Epilátoral szokatam. Nekem az a legmegfelelőbb megoldás.
2012. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Epilátor vagy gyanta,(kedv kérdése):)
2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De az epilátor vagy a gyanta fáj jobban?
2012. aug. 14. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!