Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolai kollégiumban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolai kollégiumban csesztetni fognak ezekért?

Figyelt kérdés
Nem vagy egy vékony alkat, az az elhízott malac sem, de " húsban" vagyok. Nem lóg se a "csöcsöm", se semmim(azon kívül aminek lógnia kell), de tényleg nem vagyok egy kigyúrt, cingár srác. Félek, h zuhanyzásnál meg öltözésnél kapni fogom a beszólásokat. Ja igen, meg korom lévén a hímvesszőm sem az a gigantikus méretű, de borotválom azt is. Ilyen miatt szívhatok? Vagy ilyenekkel ők sem szemétkednek?
2012. aug. 14. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy középiskolai koliban bármiért ( nem létező dologért is )beszólhatnak valakinek a nagyeszűek, de rákapni csak arra fognak, aki zavarba jön, vagy látszik rajta, hogy nagyon bántja a dolog.

Keress saját védő módszereket:

rá se rántasz,

röhögsz rajta, mintha nagyon jó vicc lenne,

tovább tódítod a hülyeséget,ráteszel egy lapáttal a mondókájára

ellentétben vele te megdicséred az idiótáját,

esetleg és csak végszükség esetén visszaszívatod. Ez sajnos tartós háborúhoz is vezethet, óvatosan adagold.

2012. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nekem ahogy végigolvastam egyből az ugrott be,hogy nem szemétkednek ilyesmivel.

Ha vannak szemetek,azok lehet,de ne rémülj meg,ilyenből nem hiszem hogy sok van,mindig a normálisabbak vannak többségben.Legalábbis ahol jártam,mindenhol ez a tendencia.

2012. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én leszek a gólya, tehát...:/ És sokáig kell ilyen miatt szívnom majd? A tanácsokat köszi.:)
2012. aug. 14. 16:39
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi nektek. Ugye én leszek a gólya, és hát sok rosszat hallottam. Picit konkrétabban, hogy mit csináljak? Ha rá se rándítok nem fogják annál inkább csinálni? A tanácsokat köszi.
2012. aug. 14. 16:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom csak profi testépítők lesznek a koleszban és csak te leszel átlagos kinézetű. Amúgy meg nemtökmind1 hogy mekkora a farkad lankadtan?


Én mondjuk nem is zuhanyoznék úgy hogy látnak, de ha meg nem bu.zik nem fognak meglesni, nézegetni, legalábbis nálam ez a normális.

2012. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

a primitív srácok bárkire rászállnak, akire akarnak

sajnos mindig lesznek ilyen férgek, akik ebben élik ki magukat

szemüveges vagy? azért

kövér vagy? azért

alacsony vagy? azért

furcsa a neved? azért


ez ellen meg kell tanulni intelligensen védekezni és nem felvenni a kesztyűt


az életben valószínűleg a középiskolai koli az utolsó hely, ahol az ilyen nagy arcú gyerekek utoljára nyeregben érezhetik magukat, kikerülve az életbe meg ők lesznek a kis senkik, munkanélküliek, megalázott beosztottak


tanulj jól és rá se ránts a kötekedőkre, ne hagyd, hogy az életedet tönkretegyék

2012. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gondolom van zuhanyfüggöny...bemész a zuhanyzóba és elhúzod, majd leveted az alsódat és felakasztod...kifelé meg magadra tekersz egy törölközőt...ennyi. Én így szoktam...
2012. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ennyi, mi? Meg egy bambi! Nincsen zuhanyfüggöny édesem, aztán köszi a nagy semmit!

2012. aug. 22. 14:14
 9/15 Golan Trevize ***** válasza:
9%

Keress magadnál gyengébbeket/hátrányosabb helyzetűeket, aztán kezd el szivatni őket.

Így te leszel a menő, a többiek melléd állnak a szivatásokban, és nem veled fognak foglalkozni.

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem lesz ciki semmi lesz tőled gyengébb huszár is..

ha normális vagy nem csesztetnek,ha meg haverjuk leszel akkor még a többi veled egyidőssel is szemétkedhetsz..

2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!