Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy beszélnünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy beszélnünk kéne erről?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam ki egy kérdést, ott nem ez volt a lényeg. Szituáció: Van egy srác, már régebb óta udvarol, általában csak beszélgetni szoktunk Faceookon, nem szoktunk találkozni, csak buliban hétvégente, ahol táncolunk, beszélgetünk. Alapvetően mindketten visszahúzódóbbak vagyunk, elég gyorsan zavarba jövünk már egy-egy véletlen kicsúszott, ám nem is annyira durva mondattól vagy akár szótól is. A most pénteki buliban azonban nagyon elszaladt velünk a ló, mindketten ittunk, én talán 2 pohárral, nekem az is elég, attól is teljesen felpörgök, ellazulok, ő elég sokat. Többször csókolóztunk, elég érdekesen táncoltunk, fogdostuk egymást, le akarta venni a ruhám, fel akart hívni magukhoz, plusz eléggé durva dolgokat mondott. Tudom, hogy most mindketten kínosan érezzük magunk. Mikor elváltunk, azt mondta, majd beszélünk. Azóta semmi jelet nem adott magáról. Semmi bizonyíték nincs, hogy feljött volna Facebookra, tehát sem komment, kedvelés, akármilyen egyéb tevékenység nem történt az ő részéről, ettől persze lehet, hogy felnézett. Nem tudom, szerintetek fog írni? Biztosan furcsán érzi magát. Én annyira nem akarok írni, mert én is cikisnek érzem a dolgot, de arra gondoltam, ha a hét végéig nem ír, akkor valamit csak kellene tennem. Szerintetek? Írjak majd, ha addig nem ír, vagy ne? És ha igen, mit? Úgy érzem, meg kellene beszélnünk.


Most viszont elbizonytalanodtam. Lehet, hogy ő nem gondolja, hogy ezen van mit megbeszélni, és ezt írná vissza. Viszont ha én nem írok neki, lehet ő sem írna, mert kínos, és megszakadna a kapcsolat köztünk. Szerintetek kellene beszélnünk erről? Köszi!


2012. aug. 14. 18:02
1 2
 1/11 szelesoldier ***** válasza:
Valahogy beszélj vele, de azt viszont nem értem hogy ha látszólag is bejöttök egymásnak akkor miért kell hogy beigyatok hogy kiderüljön? Vagy a srác ennyire félénk lenne? Adj neki olyankor árulkodó jeleket amiből veszi hogy csak rá vársz.
2012. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jó volt és jól érezted magad akkor nem szükséges beszélni erről, hanem ismételjétek meg józanul is :)
2012. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Eléggé visszahúzódó velem legalábbis. Most sem írt az eset óta(péntek). Szóval attól félek, ha én nem írnék neki most, ő sem írna :/ De most mit írjak? Szia, figyelj, szerintem beszélnünk kéne... és akkor utána mit írjak? Mert semmi nem jut eszembe, csak azon kattogok, hogy mégis tisztázni kéne.
2012. aug. 14. 18:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy akárhányszor találkoztunk, ő már mindig be volt rúgva :/ Szóval nem tudom, hogy józanon bejövök-e neki külsőleg :/ Én meg nem voltam berúgva, csak olyan vagyok, hogy iszom egy sört, és már pörgök, mintha részeg lennék, de nem vagyok az, sosem szoktam az lenni, nem is akarok, pfejj :D
2012. aug. 14. 18:17
 5/11 omba ***** válasza:

Most éppen szégyenli magát,

pedig épp jó útra tévedtetek.

Írjál neki, hogy mi újság?, aztán folytassátok józanon, és kicsit kisebb tempóban!

2012. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az lesz.. csak előbb össze kellene szednem egy nagy adag bátorságot. Fuh :/
2012. aug. 14. 19:41
 7/11 omba ***** válasza:

Na, várjál, ha mindig be van rúgva, ahányszor látod, akkor ne kapkodd el azt a jelzést.

Azért az elég gáz!

2012. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább nem kérdezem meg hány évesek vagytok.

Nektek nem írogatni kellene egymásnak, hanem a múltkori péntek estét rendesen végigcsinálni. Ellazulni, táncolgatni, felmenni hozzá, és végigkúrni az éjszakát, miközben durva szavakat mondtok egymásnak. Ettől talán feloldódnának az egymással szembeni gátlásaitok, és tudnátok végre rendesen élvezni egymás társaságát.

Ha viszont írsz neki, talán felvethetnéd egy nappali, józan találkozás lehetőségét is, hasznos tud lenni, ha tiszta fejjel is találkozol azzal, akivel össze akarsz jönni.

2012. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy össze akarok-e vele jönni. Helyes, aranyos, szimpatikus srác, csak most kicsit... érdekesen jött ki a dolog. Eddig sosem volt konkrétan részeg, inkább ittas, most viszont eléggé. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy 1-2 évvel idősebbek vagyunk, mint gondolnád. :)
2012. aug. 15. 00:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gáz volt. Összeszedtem a bátorságom, írtam neki, hogy szia, mi újság. Válasz: szia. semmi, veled? Annyit írtam, hogy kicsit kínosan érzem magam, mire azt válaszolta, hogy: hát ez ilyen, vigyorgós fej. Nem tudom, de elég szomorú lettem :(
2012. aug. 20. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!