Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, rossz alakom van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, rossz alakom van, vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Van, hogy azt mondják, hogy jó alakom van, kár panaszkodnom, mások meg ha bántani akarnak, le kövéreznek (főleg lányok) meg le nagyseggűznek. Már teljesen össze vagyok zavarodva, kíváncsi lennék a véleményeitekre, mivel ti idegenek vagytok, őszinték lesztek, arra lennék kíváncsi, tetszenek-e a se nem nádszál, se nem kövér féle csajok. Van alakom, elég nőies vagyok, szóval szélesebb csípő, nem nagy, de észrevehető fenék, melleim nem túl nagyok, de nem mondhatóak kicsinek sem. Próbálok linkelni képet, hogy hogyan is képzeljetek el.
2012. júl. 24. 00:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ok
2012. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem is sovány, nem is kövér - csakis olyanok tetszenek :)
2012. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
oké, képet.
2012. júl. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ctrl+C oszt ctrl+V
2012. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nagyon karakteres alakod van.
2012. júl. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

[link]


Kb.ilyen alkat vagyok én is, picit kerekebb fenékkel. Szexinek tartjátok az ilyen alkatú csajokat (most ne annyira a photoshopolt képeket nézzétek, amiket belinkeltem) vagy inkább maradnátok a vékonyabb kategóriánál? Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. júl. 24. 00:52
 7/22 anonim ***** válasza:
az ilyen alkat kerekebb fenékkel az tök jó :D
2012. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
miért nem magadról küldesz? Én annyira, nem bírom ha ilyen "kábé ilyen vagyok mint ez a csaj a képen" kérdéseket.
2012. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A 6. képen látni igazán, ott majdnem ugyanolyan a csaj, mint én. Köszi a pozitív visszajelzéseket! :D
2012. júl. 24. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!