Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi? Mensi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Mensi előjele? Többi lent!

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. A mellem egy kicsit már nő( csak a bimbóm körül dudorodott már ki de az már több mint 1 éve).Lent már nagyon szőrös, a hónaljam is kicsit. Több mint 1 éve fehér folyásom van. Múltkor fekete gatyában voltam és a bugyim nem csak fehér folyásos lett hanem fekete pöttyök is voltak rajta. Akkor azt hittem hogy csak a gatya miatt. De azóta nem fekete gatyában vok és ugyanúgy fekete pöttyök vannak a bugyimon. A hasam tegnap egy nagyon picit fájt, miközben bicikliztünk( meg utána is egy kicsit) ugy mint amikor éhes vok de utána ettem és utána is fájt. Ma már nem fáj. De szerintetek ez már a menstruáció előjele, vagy mi??? Előre is köszi!

2012. aug. 14. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első részhez van aki egyszerűen korán kezd érni főleg a lányok de szerintem anyukáddal beszéld meg.
2012. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az jelentkezik nagy ovatosan. De ebböl még nem következik, hogy hamarosan meg is jön. De valamikor biztosan.
2012. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még várom a válaszokat!!!
2012. aug. 14. 21:01
 4/8 anonim válasza:
Nekem azt mondták, h fehér folyás után 1-2 hónappal várható a menstruáció!:)
2012. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elég érdekes mert nekem komoly majdnem 1,5 éve van folyásom.

Vki még?

2012. aug. 14. 23:06
 6/8 anonim válasza:
Hát lehet hogy ez már előjel, de nekem 1-2 évig volt folyáyásom és utána jött mg...
2012. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem az nálam is hasónlo volt ugy a 12. szülinapomtól kb. 1 évere rá meg is jött szóval az lehet ,de mindenképp beszéld meg az anyukádal.Am most 13 multam :)
2013. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is már 1-2 éve van fehérfolyásom de még nem jött beg tegnap óta a hasam alatt fáj és nem tudom mit jelez :))
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!