Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális lehet és bármely...

Ez normális lehet és bármely esetben? Ha baba van akkor is, és ha mensi előjele, akkor is?

Figyelt kérdés
Péntek (30-01)szombatra kell megjonnie a havimnak. De kedd szerda ota időnként tompan faj,.szurkal,ha eppen rosszul ülök, vagy állok.de ez is olyan h hol szur,hol nem. Parommal voltunk egyutt védekezés nelkül, kb közepidőben,17-én.De ilyen tompa fájdogalast tapasztaltam már másik hónapban is.30-31 naposak a ciklusaim.
2011. szept. 27. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Lehet mensi jele is meg bármi.
2011. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es gyulladas vagy ciszta milyen tuneteket okoz? Feher folyas miert tunt el?
2011. szept. 28. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyulladás jele lehet a folyás, de akkor éreznéd is hogy nincs minden rendben. Folyás pedig valószinű a közelgő mensi miatt múlt el.

A ciszta nem feltétlenül okoz tüneteket, valakinek az éves nőgyógyászati vizsgálaton veszik észre hogy cisztája van.

Ha erre gyanakszol nyugodtan menj el dokihoz, és megnyugszol legalább.

2011. szept. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.talan ez a 2 kilove. Nem szokott elmulni a folyasom foleg nem igy. Tavaly mult el mikor terhes lettem. De ez a hasfajas kiborit.
2011. szept. 28. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen tüneteim voltam nekem petefészek gyulladásom van!anyumnak is hasonló tünetei voltak, de neki volt véres vizelet is neki veseköve volt!
2011. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!