Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaland? Van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaland? Van egy barátom (fiú), akivel már háromszor együtt aludtam. Először csak egymást átölelve, kicsit összegabajodva aludtunk és igazából nem engedtem neki. dolgokat.

Figyelt kérdés
Másodszor már volt tapi, meg egy enyhe petting. De még ott se engedtem mindent. Harmadszor pedig gyakorlatilag petting, csók, csak szex nem! De most pedig nem törődik velem, meg össze is vesztünk amiért megkérdeztem hogy most mi is van. egyébként néhány évvel idősebb nálam, de már volt amikor mondta hogy lehetne több is mint barátság de akkor nem voltam elég bátor és szerintem elszúrtam.

2012. aug. 15. 00:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezek előtt a dolgok előtt mióta ismertétek már egymást? Eljártatok,randiztatok?
2012. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazából évek óta ismerjük egymást, de úgy nagyon jóba év eleje óta vagyunk kb ... vagyis voltunk
2012. aug. 15. 20:01
 13/20 anonim ***** válasza:
hm...hát vagy csak arra kellettél volna és látta,hogy nem vagy "egy éjszakás" típus vagy azt hitte nem jön be neked.
2012. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
a második lehetséges... de hülye vagyok... későn léptem és asszem már elvesztettem :/ köszönöm a válaszokat :))
2012. aug. 15. 23:21
 15/20 anonim ***** válasza:

Nincs késő.Meg kell beszélni.De legyél résen,nehogy az 1.eset legyen mégis...rengetegert tudnak hazudni szemrebbenés nélkül,ha szexet akarnak.Figyelj,ha komolyan gondolja,akkor nem ezen fog múlni.Alapból nem is értem.Előbb randizzatok,járjatok el együtt,szervezzetek programokat.Azt se értem,hogy most tulajdon képpen jártok?

Mert ha már van valamilyen szintű "stabilitása" egy kapcsolatnak és szexre kerül a sor nem szabadna ilyen problémáknak felmerülni benne sem.

2012. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem járunk... egyszer felmerült, de nekem kellett volna megtennem az első lépést... és nem tettem :/ egyébként azon vagyok hogy megbeszéljük de szóba se áll velem...
2012. aug. 17. 00:30
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...akkor ennek mégis nagyon 1.eset szaga van. Ha te járni akarsz vele,akkor vedd a bátorságot és mondd el neki.Mert ha nem teszed,akkor azon fogsz rágódni,mi lett volna,ha...veszíteni valód nincs.Max az igazság derül ki.Ha azt mondja nem,akkor egyértelmű a dolog.De ha bele is megy,akkor szerintem bőven várj a szexel 2-3 hónapot,mert nem lehet tudni,hogy tényleg nem csak azt akarja-e.Bár nem ismerem a körülményeket és az eddig történteket,de nekem úgy tűnik,sajnos.
2012. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hát jó akkor tovább próbálkozom a helyzet rendezésével... mostmár rosszab szerintem úgyse leheg... köszönöm :)
2012. aug. 17. 23:00
 19/20 A kérdező kommentje:
de lehet rosszabb!! barátnője van! :O akkor lassacskán elkezdem elfelejteni :/
2012. aug. 20. 11:03
 20/20 anonim ***** válasza:

Vagy inkább neked van barátod, és csak játszottál a sráccal, aki ezt rossz néven vette, mert te meg nem akarsz rosszabb pasira váltani a jelenlegiről.

Nekem inkább úgy tűnik, h neked van barátod, és mellette akartál egy pasit az ágyadban tartani, és ha jobb lesz mint a mostani akkor cserélsz.Csak aztán megszólalt a lelkiismereted, és kis időbe telt mire elnyomtad.

A srác gondolom időközben megtudta hogy nem egyedül van a pályán és elhajtott. Mondanom sem kell igaza volt!

De ne izgulj a nők 85%-a ilyen mint te. Keress más balekot, fogsz találni. Akár havonta is váltogathatnád a beugró ágyakrobatákat, úgy sokkal érdekesebb lenne az életed.

Megteheted, ma a 20-30-40 év között 100 nőre 130 pasi jut, ha kicsit kipolcolod a melleid, simán tarthatsz egy 5 fős, állandó készenlétben "álló" háremet magad körül. Minden nő ezt csinálja, ez a "normális" manapság.

2013. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!