Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor felkeltem reggel tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor felkeltem reggel tiszta sperma volt az alsógatyám?

Figyelt kérdés
Már a második napja van ez de nagyon olyan volt még nem volt ez előtt ilyen mitől lehet ez? 17/f
2012. aug. 15. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Rád gerjedt a postás...


Álmodban elélveztél szerintem. :D

2012. aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Berci kutya álmodban rád mászott és már ment is az oh-jeh...
2012. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ufok?
2012. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
egyik ismerősöm is ilyennel ment el orvoshoz... az egyik heréjét ki kellett venni, mert annyira sok spermát termelt, hogy éjszaka is elment... szerencséje volt, különben mindkettőt ki kellett volna operálni, ugyanis az egyikről átterjedhetett volna a másikra
2012. aug. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy éjszakai magömlés... recskázz többet!!!
2012. aug. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De szemetek vagytok:D

Nem vagy beteg nyugi,ez normális!

2012. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van minden reggel pedig 24 vagyok! Ez normális de jobb lenne televerni inkább egy punit minthogy a alsó ragadjon.
2012. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is így kezdődött azóta már nappal is ez van többször,és egyre csak rosszabb a helyzet,a dokihoz nem merek menni mert még kiveszik az egyik herémet nekem is,az meg nagyon ciki ha csak egy van mert féloldalt kell akkor hordani.
2012. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!