Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy görög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy görög fiúba, megfogják adni az elérhetőségét?

Figyelt kérdés
Görögországban a pincérfiúba.Az a baj, hogy még a nevét se tudtam meg, sajnos beszélgetni se tudtunk(nehezen beszélek angolul így élesben).Mosolyogtunk és néztük egymást mereven jhaaaj(szerelem első látásra).Ha írok a szállodának, vajon megadják az email címét, vagy valamiét,meg megmondják a nevét?Nagyon szeretnék vele levelezni.nem merek írni a szállodának.Ha rágondolok a hasam is begörcsöl.
2009. júl. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
erről lecsúsztál, vele kellett volna egyeztetni, mailcímet cserélni, míg ott voltál.
2009. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

"nevét se tudtam meg, sajnos beszélgetni se tudtunk(nehezen beszélek angolul így élesben).Mosolyogtunk és néztük egymást mereven...."


Atya világ....

2009. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
hát ennek szerintem sincs esélye. egyébként a szállodának nem hiszem, hogy joga van mások személyes adatainak kiadására. sajnállak ):
2009. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem fognak információt adni, az biztos. Látod, ezért van az, hogy kezdeményezni kell, míg van rá lehetőséged.
2009. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szállj le a magas lóról kislány,különben is a vendéglátásban mindig mosolygósnak és kedvesnek kell lenni egy vendéggel,még ha Magyarországon ez nem is így van.Máshol tisztelik az emberek a munkájukat,igaz ott legalább megfelelő fizetést is kapnak érte,na mind1.Szóval ezt felejtsd el...
2009. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
14:48 ---> XDXD Te nagyon nagy arc lehetsz!:D:D
2009. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is az a helyzet, hogy ez a mosolygás, csak a munkája része.Ha valami konkrét "arra" utaló dolog is történt volna, akkor még lehetne esélyed.Nem bántásból, de ha meg is szereznéd az email címét, sztem már azt sem tudná kivagy..:(:(
2009. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magam példájából mondom neked, azért mert vki tetszik, még nem vagy szerelmes. Nem ismered a szokásait, kedvenceit, életfelfogását stb... Ha össze is jött vna, akkor ezen bármelyikébe beleütközhettetek vna.

(szóism.-sért sorry)

Addig felesleges 'szerelmesnek' lenni, amíg nem ismersz igazán jól vkit.

Ez csak egy puszta hév volt.

2009. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...ismerős...velem is volt ilyen...csak mi bulgáriában voltunk,és ott a 3d filmeket vetítő kisebb épületben dolgozott egy olyan 16-17éves fiú,szerelem első látásra..:) én már egész jól beszéltem angolul akkor is,de hozzászólni én aztán nem mertem...!!! minden nap csak az én kedvemért elmentünk arra,és csak az én kedvemért megnéztük az összes filmet.És...a végén szószerint lecsúsztam.Az utolsó 4 napban már leváltották..:( Mikor hazajöttünk szerinted mi volt az első?:) rákerestem,de semmi...:( csak azóta már elfelejtettem ,hogy hogy néz ki... a sulinkba jött egy új fiú,és ahogy ránéztem megláttam benne ezt a fiút. Nagyon beleestem,egy fél órát álltam és csak néztem. Már fél éve az osztálytársam,de még nem is szólt hozzám...rossz érzés tom..sok sikert!!! 14/L
2009. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!