Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rituális szertartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rituális szertartás által térhetek át az ókori görög vallásra skacok?

Figyelt kérdés
jó lenne tudni hogy ne baltázzam el
2011. júl. 20. 21:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Elmész imádkozni az akropoliszhoz.Miért szerelem szex kategóriában van a kérdésed?
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ülj be az időgépedbe azt menj vissza kb 3000 évet. Keresd meg az Olümposzt azon belül a Zeuszt azt térdelj le elé vedd kezelésbe és kész is
2011. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Először is el kell utaznod az alpokhoz és keresned kell egy kecskepásztort aki elmagyarázza a dolgokat. Ez után, ha minden jól megy, adni fog neked egy kecskét amit szájba kell prücskölnöd anélkül, hogy megharapna. Ez után jöhet a hátsó két lába között. Ha ezekkel végeztél, halálos sebet kell rajta ejtened a f*szoddal, úgy hogy 12 másodperc alatt haljon meg. SE TÖBB SE KEVESEBB! be kell mutatnod egy nagy orrú vöröshajú, nunával rendelkező 25 és fél éves férfinek ezután őt is meg kell tosznod. Ha ezzel meg vagy, a tenyeredre kell egy vágást csinálnod egy szent késsel és a vérző kezeddel ki kell verned a f*szodat! Ha ezzel készen vagy el kell utaznod indiába egy indiai kecskepásztorhoz aki további utasításokat ad.
2011. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nincs faszom... :((
2011. júl. 20. 22:02
 5/29 anonim ***** válasza:
Akkor esélyed sincs.
2011. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
azt akarod mondani, hogy nőknek már nincs is joguk szent köteléket létesíteni az istenekkel, te szexista barom???!
2011. júl. 20. 22:04
 7/29 anonim ***** válasza:
Kérlek ne sértegess. Én így olvastam! Nem én találtam ki!
2011. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
takarodj a tajgetoszra
2011. júl. 20. 22:06
 9/29 A kérdező kommentje:
KÉREK HASZNÁLHATÓ VÁLASZOKAT IS
2011. júl. 20. 22:09
 10/29 anonim ***** válasza:
az orosz himnuszt kazár dialektusban kell kántálnod az olümposzon, villámhárítóval a fejeden és le kell nyomnod egy louis amstrong trombitaszólót végbéltrombitával
2011. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!