Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Óriási problémát jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Óriási problémát jelent számotokra egy lányon a problémás (arc) bőr ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Eléggé benne vagyok a pubertáskorban, és sajnos minden próbálkozásom ellenére a bőröm nem "javul", úgy 10-12 éves korom óta csak egyre rosszabb lesz. Sokszor már úgy érzem, mikor megyek az utcán, hogy mindenki az arcomat nézi, hogy milyen csúnya. Tisztában vagyok vele, hogy huszonéves korom előtt nem fognak elmúlni ezek a bőrhibák, és iszonyatosan gátlásos vagyok emiatt.

(Ezt mind az én esetemben nem úgy kell elképzelni, hogy az arcom csupa "kráterből" áll, viszont szinte tele van mitesszerekkel, időnként egy pár pattanás is tetőzi az napjaimat.)


2012. aug. 15. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rajtam is van pattanás, viszont nem, annyira nem vészes, az összhatás a lényeg...
2012. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég nehéz véleményt mondani kép nélkül, de Valsz. túldimenzionálod a dolgot.
2012. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kicsit visszataszító lehet egy-két férfinak, de:

1.) Minek 13-14 évesen barát?

2.) Ha még is annyira létszükséglet, hogy legyen egy "párod", akkor fogod magad és elmész egy maxek bőrgyógyászhoz, nem olcsó dolgok azok a bogyók, de garantáltam elmúlik mind egy szálig a mitesszer és a pattanás is, olyan lesz az arcbőröd mint a babapopsi.

2012. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van úgy,hogy van annyira szép a lány,hogy nem zavar.

Képet..

2012. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha csak miteszer van azt kozmetikus megoldja, meg vannak olyan cuccok amiket fog ajánlani ha elmész oda gondolom én.
2012. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell bőrgyógyász! :) Menj el kozmetikushoz, egy tinikezelés megoldja a problémád :) De szerintem ez csak téged zavar :)
2012. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nos, se kozmetikus, se a csodaszerek nem segítettek eddig körülbelül egy fikarcnyit sem.

Ide képet biztosan nem fogok feltölteni.

Továbbá már 16 éves vagyok, nem 13 évesen vágyakozom valami sztárocska után; mindig is komolyabb voltam a velem egykorú fiataloknál, és én egy tartós kapcsolatra vágyom. Lehet mondani, hogy fiatal vagyok még és ráérek, de az én szemszögömből megélni természetesen más.

2012. aug. 15. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet ám, hogy huszonévesen sem fog elmúlni. Ha ünnepek vannak, nekem még ma is olyan borzalmas a bőröm, mint 15 éves koromban. Szóval szokj hozzá, fogadd el magad.


Nem a reklám helye, de nekem nagyon bejött: Garnier Pure Active 3 in 1 lemosója, reggel este. Egy hét után olyan sima az ember bőre, mint a babapopsi. És nem is csillagászati árban van.


24/N

2012. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló problémám volt˘˘

de lecsökkentettem a szénhidrát bevitelt (kenyér, tészta, rizs stb.) és most már csak néha jön elő egy:)

ha csak egy két pattanás van rajtad, akkor nekem is van egy tippem: egy aszpirin tablettát törj össze, és néhány csepp vízzel old fel, amíg "krémes" állagú nem lesz, és azt rakd rá a pattanásra. pár perc múlva már le is szárad;)

2012. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes. A Te fiúdban is lesz majd hiba, amit Neked kell elfogadnod majd, Ő majd ezt fogja elfogadni benned. Nem minden a külső...
2012. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!