Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nagyon problémás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon problémás, hogyha valaki magas, de nem izmos? (Lent egy kis magyarázat. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy magasnak magas vagyok, az arcom átlagos, nem vészes, de nem fogom a playgirl címoldalán végezni, januártól március közepéig jártam aktívan konditerembe (bár ezt inkább az ismerkedés a konditeremmel korszaknak nevezném), edzésterveket csináltam (azt beismerem, hogy sokszor rosszul csináltam a gyakorlatokat, mert fingom nincs az egészről nem is érdekel különösen), de minimális izom került rám, pedig az utolsó hónapba még étrend-kiegészítőt is szedtem.


Most május elejétől ismét aktívan járok, persze nem várok csodát, hogy 1 hónap alatt arnold swarcimarci leszek, de attól félek, hogy az én testem gyakorlatilag alkalmatlan az ilyesmire, azt tudni kell, hogy először az volt a terv, hogy kis hájat szedek magamra amit aztán izommá alakítok, először megpróbáltam normális módszerrel, nem jött be, utána a csak azért is 3 hónapig mcdonlads napi 2 menü, de tovább nem bírta a pénztárcám, híztam 1 kg, utána volt húsgombóc terápia (Itt megjegyezném, hogy a bátyám 3 hétig itt evet és felszedett 15 kg) felszedtem fél kg, tudom, hogy ezek olyan zsírréteget hoznak létre amik szennyek és nehéz leadni, de ez már a "csakazértis" kategória, egyszerűen soha az életbe nem tudtam elérni 68kgon felső határt. Bérescsepp, sokszor szinte lenyomtam a torkomon a kaját, de étvágyam az ugyan úgy kevés volt, egyszerűen alkalmatlan vagyok ilyesmire, természetesen nem fogom feladni, továbbra is aktívan járok el, de ez is már csak azért, hogy nem mondjam el, hogy feladtam



#jeti #hóegymáspite #wizardofoz
2012. jún. 1. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem az izmos pasikat.........
2012. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
* a 68 felső határ: annyi vagyok most azon túl nem tudok menni, amit szeretnék az a 75-80 közötti kg
2012. jún. 1. 22:30
 3/11 anonim ***** válasza:

3hónapig napi 2 mekis menü?? te nem vagy észnél...

tönkreteszed magad.

szerintem az edzést vagy normálisan csináld, vagy sehogy.

tehát ha járni akarsz, akkor előtte nézz utána, vagy kérdezz meg egy edzőt, hogy mi-hogyan-merre-meddig.

olyan nincs, hogy a te tested alkalmatlan az ilyesmire.

de hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem probléma.

23L

2012. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem olyanra gondolok, hogy a bicepszem akkora mint a fejem, hanem ilyen normális kategória, sajnos jelenleg vékony vagyok, karom is vékony annyira, hogy a könyökömön oldalt kis csont kinyúlik, az egész kondi missziót azért indítottam, hogy azt eltüntessem, de még ez se jöt össze
2012. jún. 1. 22:31
 5/11 A kérdező kommentje:
hát most ELVILEG jól csinálom, anno tényleg először jártam konditerembe, sok gép számomra ismeretlen technológia volt :D
2012. jún. 1. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
tök mind1 h mennyire vagy izmos, inkább a lányokkal foglalkozz, ha az hiányzik.
2012. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést így ahogy van,tedd fel a sport mozgásban.


mondjuk ez a zsírból izom téveszméd egy agyrém,remélem tudod.

a zsír az zsír,az izom meg izom.

ha sokáig simogatsz egy kutyát,attól még nem lesz macska.

mert te kb ezt írtad.

a szó amit meg üss be a gugliba-tömegnövelő étrend.

2012. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

eléggé el vagy tévedve a tömegnöveléssel kapcsolatban..

Megfelelő étrend nélkül nem fogsz fejlődni..hiába gyúrsz,eszel táplálékkiegészítőt..


"azt beismerem, hogy sokszor rosszul csináltam a gyakorlatokat, mert fingom nincs az egészről nem is érdekel különösen"

Ez is érdekes hozzáállás attól aki hízni akar.

2012. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csegi89 ***** válasza:

Én nem kondiztam soha, de azt barátaimtól tudom, hogy zsírból nem lesz izom. Ez egy emeletes nagy baromság,,a zsír és az izom két különböző dolog. Ha a szerelem rád talál olyan mindegy, hogy izmos vagy e vagy nem. Én is vékony vagyok, mégis a páromnak így kellek már másfél éve.

22F

2012. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A zsírt inkább csak azért akartam, hogy ne legyek 68kg, ami elég kevés a 189es magasságomhoz képest
2012. jún. 1. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!