Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? A barátom nagyon bepöccen, ha a haverjaimmal lógok (más fiúkkal) és mesélek is róla, hogy mit csináltunk közben.

Figyelt kérdés
Ilyenkor már egyből kérdezi, hogy mi a neve, hány éves, stb. Majd utána kijelenti, hogy nehogy hozzám merjen érni egyik sem, mert azt nem tűrné el szó nélkül.
2012. aug. 15. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Fél hogy leszopsz haverságból srácokat.
2012. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
jogos, mit képzelsz te?
2012. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny a drága
2012. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem főleg fiú barátaim vannak, de nincs köztünk semmi súrlódás emiatt. neki is vannak lány barátai, ennyi.

ha igazán megbízna benned, akkor nem lenne féltékeny a haverjaidra, szóval minél előbb ülj le, és beszéld meg vele ezt a dolgot.

2012. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 imaprincess_diebitch válasza:
Az én barátom is pont ugyanilyen, de már megszoktam.:) Ezen nem tudtam változtatni, de megmondtam neki hogy akkor ő se találkozgasson lányokkal és annyi. De őt ez nem is zavarja .
2012. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nacui ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet. Én főként fiúk társaságában vagyok, velük valahogy jobban kijövök mint a lányokkal. Nem akarnak tőlem semmit és persze én sem tőlük, de mikor párom látja, hogy beszélgetünk, vagy szóba hozom erősen látszik, hogy féltékeny. De ilyenkor mindig megnyugtatom, hogy nincs miért aggódnia. Próbáld meg te is megnyugtatni.
2012. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!