Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom azt akarja h szüntessem meg a kapcsolataimat a fiú haverjaimmal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs joga ehhez... és amúgy is hülyeség ott hagyni a barátaidat azért mert valami hülyének féltékenységi rohama van.

Ismerkedjenek össze, akkor biztos látni fogja hogy bízhat bennük és nem fogod megcsalni velük. Gondolom...

2011. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűntesd meg azzal a seggf.ej barátoddal, aki igazából nem a barátod a kapcsolatot.
2011. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a barátodat - mert ha ilyen, akkor rövidesen mindentöl el fog tiltani.
2011. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

dobd ki......az nem téged szeret hanem magát.....ki akar sajátítani, ne menj bele.....

Mond meg h szereted és megbízhat benned, ha nem bízik benned akkor nincs értelme...

2011. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van, nincs joga ilyenhez. Tönkre tenni az életed. Csak magához láncolni, rabszolgaként tartani.

Ha szeret téged, akkor megbízik benned. Ha pedig valaki lotyó, az nem azért fogja megcsalni a másikat, mert pasikkal van.

2011. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az eltiltásos dolog meg tényleg mindenre a végén ki fog hatni
2011. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a többiekkel tudok egyetérteni. Nehogy már a végén ne legyen egy haverod sem, csak mert perpillanat rájött egy féltékenységi roham. Egy jó kapcsolat egyik fő összetevője a bizalom, ami ha szeret téged, megvan (ha meg nem, akkor értelmetlen az egész).
2011. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy nehéz ügy.Én is hasonló helyzetben voltam.. volt a barátnőmnek egy fiú barátja. Nagyon féltékeny voltam és mondtam is a barátnőmnek hogy zavar ez a dolog.. ő meg mondta hogy nem kell aggódnom neki nem is tetszik a srác meg stbstb.. Nem is aggódtam sajnos. Szakított velem és összejött azzal a sráccal. Szóval szerintem ez a fiú lány barátság sosem működőképes dolog.. voltak lány barátaim, de egy idő után mindig történt valami ami már többnek számított mint barátság.
2011. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 napietus ***** válasza:
100%
pasit lapátra minnél előbb annál jobb. igen, tudjuk hogy szereted, akkor is.
2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 IQnindzsa ***** válasza:
100%
Mondd meg a 'barátodnak' ,hogy abban a pillanatban ,hogy törölt minden lány ismerőst a facebookrol és az iwiw-ről. Addig is menjen vissza WOW-ozni.
2011. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!