Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudom hogy hülyeség.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Tudom hogy az én koromban gyakran előfordul hogy a lányok belezúgnak olyanokba akiket nem is ismernek. De nálam ez már több mint 2 éve tart! És nem úgy élem meg mint jó, hanem nyomasztó. Ő azt sem tudja hogy létezek, találkozni se fogunk, sokkal idősebb nálam. Tudom primitíven hangzik, pont ezért nem is mondanám senkinek..Hogy tegyem magam túl ezen a hülyeségen?
2012. aug. 15. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
majd elmúlik magától! ne aggódj! nekem is volt ilyen! és elmúlt! szerelmes voltam valakibe, aki szinte hozzám se szólt, csak láttam mindig! egy idő után elfelejtettem!:)
2012. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen (azért még mindig tart egy kicsit) másfél évig szerelmes voltam tesóm haverjába csak én minden nap láttam akár órákra is mert sokat volt nálunk.. de elmúlt..bár ha most elkezdene közeledni nem utasítanám vissza..:)
2012. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
velem is volt ilyen, 3évig voltam szerelmes valakibe, sosem beszéltünk, néha köszöntem neki, akkor visszaköszönt és ennyi..de elmúlt, neked is el fog. :)
2012. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!