Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ebben valami igazság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebben valami igazság, vagy csak hülyeség az egész?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol (újságban vagy neten, már nem tudom), hogy a fiúk gyakran az anyukájukhoz "hasonlító" lányokat választanak, hozzájuk jobban vonzódnak, mint azokhoz, akik egyáltalán nem is hasonlítanak semmiben.

Tényleg igaz, hogy a fiúk "előnyben" részesítik azokat a lányokat, akik külsőre-belsőre kicsit is hasonlítanak a fiú anyjához? Vagy csak hülyeség az egész?


2012. jún. 18. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányok is az apjukat keresik mindenkiben. Nem hülyeség, nem véletlenül ellenzik a csonka családokat, melyekben ellehetetlenítődik a gyerek példavétele.
2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én nem vagyok jó kapcsolatban az anyámmal, és olyan lányokat keresek, akik nekem tetszenek, nem olyanokat mint az anyám.


Persze vannak olyanok, akiket még 20 évesen is tisztába tesz az anyjuk, meg puszilgatja őket, és 30 éves korig ott laknak, de szerintem ez szánalmas!!! én 15 évesen elmentem kollégiumba, jobb az önállóság mint az anyafüggőség.

2012. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is hallottam, meg példákat is látok magam körül, de én semmiben sem hasonlítok a párom anyukájára és ő sem az én apámra.
2012. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes pl. hogy az én barátom engem választott, ugyebár. És abban hasonlítok az anyukájához, hogy nagyon hamar felkapom a vizet, mindenen tudok hisztizni, vitázni. Ugyanakkor, nagyon pesszimisták vagyunk mindketten. Tehát közös a rossz tulajdonságunk a jövendőbeli anyósommal. De a barátom ehhez van szokva, ezt tudja kezelni. Persze biztos nem ez alapján döntött mellettem, de mégis előnyös, hogy már van tapasztalata ezügyben.
2012. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyén függő. Nálam például nem érvényes.
2012. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem értek egyet magam részéről. Én nem olyan lányt keresek, mint az anyám, bár nincsen vele semmi bajom.
2012. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!